Accum CSB 12V 9Ah

Виробник: CSB
Модель: UPS12460
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 556015
Гаратія: 12
MPN: U0345860

  • 710 грн


Стислі характеристики
Ємність 9 Ач
Вага 2.5 кг
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Батарея до ДБЖ CSB 12В 9 Ач (UPS12460)

Акумуляторні батареї CSB UPS - серія батарей CSB з високою енерговіддачею і вмонтованими в корпус висновками для безпосереднього монтажу CSB UPS в обладнання без використання вивідних з´єднувачів; мають широкий спектр застосування.

Свинцево-кислотні акумулятори CSB UPS мають терміном служби до 5 років або більше 260 циклів при роботі в циклічному режимі (при 100% -м розряді). Спеціальне застосування: призначені для резервного живлення промислового обладнання, використовуються в джерелах безперебійного живлення (UPS) та резервного освітлення, портативної вимірювальної техніки, в складі електроінструменту, контрольного та іншого обладнання.

CSB UPS - акумуляторна батарея, спеціально розрахована на цикли глибокої розрядки, герметизована обслуговуюча батарея для джерел безперебійного живлення (UPS), підходить і для систем резервного освітлення на електростанціях і підстанціях, як джерело живлення в портативному вимірювальному обладнанні, електроінструментах і багатьох інших технічних рішеннях.


Загальні харатктеристики

Ємність 9 Ач
Вага 2.5 кг
Гарантія, міс 12
Країна виробництва В'єтнам
Напруга 12 В
Особливості свинцево-кислотний
Призначення для ДБЖ
Розмір 151 x 94 x 65 мм
Сумісність для ПБЖ з можливістю заміни АКБ
Тип клем F2

Про виробника


Accum, CSB, 12V, , 9Ah