Акустична система Tronsmart Element T6 Portable Bluetooth Speaker Black (235567)

Виробник: Tronsmart
Модель: 235567
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 530513
Гаратія: 12
MPN: U0321792

  • 1 606 грн


Стислі характеристики
Інтерфейси Bluetooth, USB
Вага 0.55 кг
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Акустична система Tronsmart Element T6 Portable Bluetooth Speaker Black (235567) дивує своїм сучасним дизайном і якісним звучанням. У Tronsmart Element T6 Red використовується фірмова технологій сферичного відтворення, яка дозволяє поширити звук навколо колонки, а разом з DSP Audio процесором, звук ставати кристально чистим і збалансованим. Колонка оснащена бездротовою технологією Bluetooth, яка дозволяє підключиться до колонки без зайвих проводів, а щоб керувати відтворенням виробник оснастив колонку зручними клавішами на верху колонки і шайбою яка відповідає за регулювання гучності.

Tronsmart була заснована в 2013 році і базується в самому центрі міста Шеньчжень, який є одним з найбільш технологічно інноваційних міст світу. Tronsmart - передовик в використанні нових тенденцій у виробництві. Компанія активно виробляє і розробляє телевізійну техніку і батареї швидкого заряду, а також багатьох перспективних технологій покликаних зробити життя людей кращим. Висококваліфіковані співробітники Tronsmart щодня працюють над створенням розумної електроніки, яка допоможе користувачеві зробити своє життя комфортнішим.

Велика увага Tronsmart приділяє сфері розваг, тому має в своєму асортименті ігрові контролери, приставки для телевізорів, пульти дистанційного керування і багато інших корисних аксесуари. З пристрастю і завзяттям команда виробника витрачає місяці досліджень, щоб краще зрозуміти яким повинен бути новий продукт. Новітні розробки, які ви бачите в продажу зараз - це результати багатомісячних досліджень і спроб створити кращі зразки техніки для розваг і роботи.


Загальні харатктеристики

Інтерфейси Bluetooth, USB
Вага 0.55 кг
Гарантія, міс 12
Живлення акумулятор
Кількість каналів 1.0
Кількість полос 2
Країна виробництва Китай
Мінімальна частота відтворення 65 Гц
Максимальна частота відтворення 20 кГц
Матеріал корпусу пластик
Оснащення регулювання гучності, вбудований мікрофон
Підключення провідне, бездротове
Потужність колонок, Вт 24
Роз'єми mini Jack 3.5 mm
Тип портативні колонки
Час роботи від акумулятора, ч. 15
Чутливість 75 дБ

Про виробника

Tronsmart


Акустична, система, Tronsmart, Element, T6, Portable, Bluetooth, Speaker, Black, (235567)