Мишка A4tech N-302

Знижка: -17%
Виробник: A4tech
Модель: N-302
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 108870
Гаратія: 12
MPN: U0075581

  • 198 грн165 грн


Стислі характеристики
1кнопка-скрол, 4D, для комп'ютера, симетрична (підходить під ліву руку)
Інтерфейс підключення USB
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Мишка A4- tech N-302 - це якісний та надійний продукт від відомого тайванського виробника A4- tech , який характеризується компактними розмірами і підтримкою унікальної технології V-Track. Завдяки цій технології, мишка буде працювати на будь-яких нерівних і рельєфних поверхнях. Посилений оптичний промінь глибоко проникає в структуру поверхні , завдяки чому миша швидко і чітко працює на будь-яких покриттях. Висока роздільна здатність оптичного сенсора 1000 dpi забезпечить максимальну точність позиціонування.
Функція " 8 в 1" дозволить зробити роботу за комп´ютером легкою і швидкою , призначте всі необхідні функції на праву кнопку миші. Залежно від напрямку руху руки вона може виконувати до 8 різних функцій, наприклад, «Збільшити / Зменшити» , «Прокрутка вліво / Прокрутка вправо» , «Копіювати / Вставити» і т.д. Для виконання вибраної команди треба провести мишею в заданому напрямі, утримуючи кнопку.
Мишка оснащується двома стандартними кнопками і зручним сенсорним 4D - коліщатком. Колесо 4D-прокрутки дозволяє здійснювати вертикальну і горизонтальну прокрутку сторінок, що робить роботу з великими документами ще більш комфортною. М´яке блакитне внутрішнє підсвічування колеса прокрутки надає миші оригінальності і шарму.
Компактний симетричний дизайн дозволяє користуватися мишкою як правою, так і лівою рукою. Герметичне дно захищає всі внутрішні компоненти приладу від попадання вологи, пилу та сміття.

Загальні харатктеристики

1кнопка-скрол, 4D, для комп'ютера, симетрична (підходить під ліву руку)
Інтерфейс підключення USB
Гарантія, міс 12
Кількість кнопок 3
Кількість коліс прокрутки 1
Колір чорний
Країна виробництва Китай
Програмовані кнопки є
Роздільна здатність (max) 1000 dpi
Розміри 116 x 62 x 38 мм
Тип Провідні
Тип сенсора оптичний

Про виробника


Мишка, A4tech, N-302