Мишка GEMBIRD MUS-201

Знижка: -2%
Виробник: GEMBIRD
Модель: MUS-201
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 560630
Гаратія: 12
MPN: U0351066

  • 92 грн90 грн


Стислі характеристики
Інтерфейс підключення USB
Вага 73 г
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Мишка GEMBIRD MUS-201

Стандартна дротова мишка для роботи з ноутбуком або ПК. Сподобається своєю універсальністю, завдяки якій можна застосовувати дане периферійний пристрій введення з будь-якою іншою технікою. Прекрасна для використання в офісі, а також для довготривалої роботи.

Миші - один з основних інструментів для управління комп´ютером. Її основні функції полягають в наведенні на предмет, відкриття папок чи інших дій. Зараз їх випускається величезна різноманітність, що дозволяє підібрати девайс за своїми уподобаннями та його призначенню.

Асортимент приладу для ПК дуже широкий і різноманітний. Вибирати мишу можна за зовнішнім виглядом, формою, призначенням, типу підключення. За останнім критерієм товар поділяється на дві категорії: провідні; бездротові.

Перший тип з´єднується з комп´ютером за допомогою дроту. Його плюс заснований на тому, що у нього стабільний сигнал передачі інформації, що зменшує шанси на втрату даних.

Бездротові миші говорять самі за себе. Їх головна перевага в відсутності проводу, але вага їх значно більше бездротових. Працює вона при підключенні Wi-Fi або Bluetooth сигналу.


Загальні харатктеристики

Інтерфейс підключення USB
Вага 73 г
Гарантія, міс 12
Довжина кабеля 1.3 м
Кількість кнопок 4
Кількість коліс прокрутки 1
Колір чорний
Країна виробництва Китай
Роздільна здатність (max) 1600 dpi
Роздільна здатність (min) 800 dpi
Розміри 105 х 66 х 39 мм
Тип Провідні
Тип сенсора оптичний

Про виробника


Мишка, GEMBIRD, MUS-201