Мишка GEMBIRD MUS-4B-01-SB

Знижка: -0%
Виробник: GEMBIRD
Модель: MUS-4B-01-SB
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 559411
Гаратія: 12
MPN: U0349883

  • 88 грн88 грн


Стислі характеристики
Інтерфейс підключення USB
Вага 71 г
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Класична дротова мишка з оптичним сенсором. Призначена для повсякденної роботи в офісі, навчання, пошуку інформації в мережі. Має компактні габарити корпусу і симетричну форму виконання, бічні сторони мають текстуроване покриття, яке не дозволяє рукам ковзати.

Мишка легко підключається до настільного ПК або ноутбука, драйвери встановлювати не потрібно. Також мишка не вимагає використання килимка, що заощадить вільне місце на робочому столі. Мишка оснащена колесом прокрутки, яке буде корисним при роботі з текстовими редакторами або браузером, коли потрібно гортати сторінки документів. Дизайн пристрою лаконічний і офісний, він легко доповнить іншу техніку і не буде привертати увагу.

Миші - це один з основних інструментів для управління комп´ютером. Її основні функції полягають в наведенні на предмет, відкриття папок чи інших дій. Зараз їх випускається величезна різноманітність, що дозволяє підібрати девайс за своїми уподобаннями та його призначенню. Асортимент приладу для ПК дуже широкий і різноманітний. Вибирати мишу можна за зовнішнім виглядом, формою, призначенням, типу підключення.


Загальні харатктеристики

Інтерфейс підключення USB
Вага 71 г
Гарантія, міс 12
Довжина кабеля 1.35 м
Кількість кнопок 4
Кількість коліс прокрутки 1
Колір сірий, чорний
Країна виробництва Китай
Роздільна здатність (max) 1200 dpi
Роздільна здатність (min) 800 dpi
Розміри 99 х 65 х 37 мм
Тип Провідні
Тип сенсора оптичний

Про виробника


Мишка, GEMBIRD, MUS-4B-01-SB