Мишка Logitech B330 Silent plus Black (910-004913)

Знижка: -7%
Виробник: Logitech
Модель: 910-004913
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 320494
Гаратія: 24
MPN: U0303960

  • 1 200 грн1 114 грн


Стислі характеристики
Інтерфейс підключення радіо
Гарантія, міс 24
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Миша Logitech B330 Silent Plus Black (910-004913)

Давайте слухати тишу
Підвищуйте ефективність щоденної роботи, не відволікаючись на шум і не турбуючи колег. Звичний відгук... і повна відсутність шуму. І ви, і ваші колеги відразу ж відчуєте різницю. Миша Logitech Silent відрізняється практично беззвучним клацанням завдяки високому рівню шумозаглушення (понад 90 %). Безшумну прокрутку і плавне ковзання забезпечують спеціальне гумове колесо і накладки з високоякісного матеріалу на нижній панелі. Дослідження показали, що ефективність роботи напряму залежить від кількості відволікаючих моментів — чим менше подразників, тим сприятливіші робоча обстановка. Це особливо важливо для офісів відкритого типу.

Призначена для правої руки
Ергономічна форма з виступом для великого пальця розширює можливості управління.

Час роботи батареї — 24 місяця
Тривалий час роботи батареї дозволяє використовувати мишу навіть в дорозі. Завдяки зниженим споживанню енергії заміна батарей потрібна рідше. А коли мишею B330 SILENT PLUS не користуються, вона автоматично переходить в сплячий режим.

Простота. Надійність. Ефективність.
Надійне безпроводове з´єднання на відстані до 10 метрів (33 фути) завдяки наноприймачу «підключив і забув». У моделі B330 SILENT PLUS реалізована вдосконалена технологія оптичного відстеження Logitech, яка забезпечує точну передачу рухів практично на будь-якій поверхні. Відсутність проводів і необхідності встановлювати додаткове програмне забезпечення. Сумісність з комп´ютерами Mac, а також комп´ютерами під управлінням ОС Windows, Chrome OS або Linux.

Сертифікат Quiet Mark
Миші Logitech першими в світі отримали сертифікат Quiet Mark. Це міжнародний знак якості, що присуджується британською асоціацією Noise Abatement Society (Суспільство по боротьбі з шумом) технологій з пониженим рівнем шуму.


Загальні харатктеристики

Інтерфейс підключення радіо
Гарантія, міс 24
Живлення 1 × AA
Кількість кнопок 3
Кількість коліс прокрутки 1
Колір чорний
Країна виробництва Китай
Роздільна здатність (max) 1000 dpi
Тип Бездротові, Безшумні
Тип сенсора оптичний

Про виробника


Мишка, Logitech, B330, Silent, plus, Black, (910-004913)