Мишка Logitech G102 Prodigy (910-004939)

Знижка: -1%
Виробник: Logitech
Модель: 910-004939
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 269641
Гаратія: 24
MPN: U0229768

  • 827 грн818 грн


Стислі характеристики
Інтерфейс підключення USB
Гарантія, міс 24
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Швидкість відгуку майже в 8 разів вище стандартної
Модель G102 Prodigy передає дані з частотою до 1000 разів в секунду — у 8 разів швидше, ніж звичайні миші. Це означає, що система миттєво реагує на переміщення миші або натискання її кнопок.

Звична зручна форма
Попередницею моделі G102 стала легендарна ігрова миша з класичною конструкцією Logitech G100S. Знайомий дизайн, який вибирають любителі і професіонали кіберспорту в усьому світі, був заново відтворений і оптимізований з точки зору універсальності, надійності і зручності повсякденного використання.

Виняткова точність
Розкрийте весь свій потенціал, продемонструйте фантастичну влучність. Миша G102 оснащена новою моделлю датчика з роздільною здатністю від 200 до 6000 точок на дюйм, завдяки якій пристрій реагує на натискання виключно швидко, точно і злагоджено. Це дозволяє краще контролювати процес гри незалежно від того, який стиль ви віддаєте перевагу. Стабільність і точність роботи датчика говорять про те, що можна починати тренувати м´язи для максимально точного прицілу — адже тепер рух курсору можна не тільки бачити, але і буквально відчувати.

Чітка і злагоджена спрацьовування
Оновлений механізм роботи кнопок робить кожне натискання більш точним і акуратним. У цьому механізмі використовується металева пружина, завдяки чому ліва і права кнопки миші завжди готові до натискання. В результаті для натискань потрібно менше зусиль, що забезпечує їх виняткову точність, швидкість та узгодженість.

Легендарне якість Logitech
Понад 30 років компанія Logitech є провідним розробником інноваційних звукових, офісних та ігрових пристроїв. Високоякісна продукція Logitech орієнтована на споживача; вона допоможе вам повністю розкрити свій потенціал гравця. Кожне ігрове пристрій розроблено та протестовано в сучасних науково-дослідних лабораторіях і відповідає найсуворішим стандартам якості. Завдяки цьому ви зможете отримати максимум задоволення від гри.

Можливість вибору відтінку з 16.8 млн варіантів
Вибирайте кольори з багатющої палітри в 16.8 мільйонів відтінків і регулюйте рівень яскравості у відповідності з вибраним стилем, а також дизайном комп´ютера або інтер´єру. Завантаживши ПЗ Logitech Gaming Software, ви зможете використовувати понад 300 ігрових профілів і програмовану підсвічування, що реагує на дії в грі.


Загальні харатктеристики

Інтерфейс підключення USB
Гарантія, міс 24
Довжина кабеля 2 м
Кількість кнопок 6
Кількість коліс прокрутки 1
Колір чорний
Країна виробництва Китай
Особливості підсвічування
Призначення для ноутбука, для комп'ютера
Програмовані кнопки є
Роздільна здатність (max) 8000 dpi
Роздільна здатність (min) 200 dpi
Тип Провідні, Геймерські
Тип сенсора оптичний

Про виробника


Мишка, Logitech, G102, Prodigy, (910-004939)