Мишка Logitech MX Anywhere 2S Midnight Teal (910-005154)

Знижка: -5%
Виробник: Logitech
Модель: 910-005154
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 286478
Гаратія: 24
MPN: U0256492

  • 2 856 грн2 717 грн


Стислі характеристики
Інтерфейс підключення Bluetooth
Вага 106 г
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Зустрічайте компактну мишу MX Anywhere 2S! З нею ваша робота буде максимально продуктивною, де б ви не знаходилися — в кафе, салоні літака, готельному номері або на виїзній нараді. При цьому ви можете працювати одночасно на трьох комп´ютерах, просто переміщаючи курсор миші між екранами і переносячи потрібні дані.

Робота на декількох комп´ютерах
Минув той час, коли робота на декількох комп´ютерах означала пересилку на свою електронну пошту громіздких листів з потрібними файлами або довгого копіювання файлів на флешку. Технологія Logitech Flow дозволяє працювати з трьома комп´ютерами, просто переміщаючи курсор між екранами, і навіть переносити фрагменти тексту, зображення і файли з одного на інший.

Технологія DARKFIELD
Першокласна миша заслуговує найкращої системи відстеження. Саме тому в миші MX Anywhere 2S використовується інноваційний датчик з чутливістю 4000 точок на дюйм, здатний відстежувати рух миші по будь-якій поверхні, навіть на скляній глянцевый стільниці в залі засідань.

Акумулятор
Миша MX Anywhere 2S оснащена батареєю з можливістю швидкої підзарядки, тому вона завжди готова до використання, де б ви не знаходилися. Усього 3 хвилин підзарядки (в цей час можна продовжувати користуватися мишею) вистачить на цілий день роботи від батареї. А повного заряду пристрою вистачить на 70 днів. Щоб зарядити мишку, просто підключіть її до комп´ютера за допомогою кабелю для зарядки microUSB і продовжуйте працювати, поки вона буде заряджатися.

Надшвидкісна прокрутка
Швидко і легко прокручуйте об´ємні документи і веб-сторінки. Або, натиснувши коліщатко прокрутки, перехід в режим покрокової прокрутки для точної навігації. У режимі вільної прокручування можна швидко переглядати величезні документи і веб-сторінки, моментально зупиняючись у разі необхідності. А покроковий режим забезпечить необхідну точність при прокрутці електронних таблиць або баз даних.

Технологія EASY-SWITCH і два способи підключення
Підключайте миша MX Anywhere 2S, використовуючи приймач Logitech Unifying, який  поставляється в комплекті. або енергозберігаючу технологію Bluetooth®. Завдяки технології Logitech Easy-Switch™ можна встановити з´єднання з декількома пристроями (до трьох) і легко перемикатися між ними одним натисненням кнопки.


Загальні харатктеристики

Інтерфейс підключення Bluetooth
Вага 106 г
Гарантія, міс 24
Живлення акумулятор
Кількість кнопок 7
Кількість коліс прокрутки 1
Колір бірюзовий
Країна виробництва Китай
Призначення для ноутбука, для комп'ютера
Роздільна здатність (max) 4000 dpi
Роздільна здатність (min) 200 dpi
Розміри 100.3 x 61.6 x 34.4 мм
Тип Бездротові
Тип сенсора оптичний

Про виробника


Мишка, Logitech, MX, Anywhere, 2S, Midnight, Teal, (910-005154)