Мишка Rapoo 3510 plus grey

Знижка: -5%
Виробник: Rapoo
Модель: 3510 plus grey
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 319285
Гаратія: 24
MPN: U0302279

  • 561 грн534 грн


Стислі характеристики
для ноутбука, для комп'ютера, симетрична (підходить під ліву руку), 1кнопка-скрол
Інтерфейс підключення радіо
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Мишка Rapoo 3510 plus grey

Ця бездротова миша чудово виглядає на будь-якому робочому столі. Стильні обтічні лінії, високоякісні матеріали і класичний вид роблять 3510 видатним пристроєм. Це не просто шедевр дизайну - симетрична форма означає, що вона підійде для лівої чи правої руки, не додаючи втоми. Оптичний сенсор чутливістю тисячі DPI і наднадійний інтерфейс бездротового підключення 2.4 ГГц пропонують максимальну простоту використання миші на видаленні до 10 метрів, з будь-якого боку від джерела сигналу.

Надійний бездротовий інтерфейс 2.4 ГГц. Перевірений стандартний тип підключення 2.4 ГГц на відстані до 10 м, з будь-якого боку від джерела сигналу. Сенсор високої здатністю 1000 DPI. Отримайте повний контроль: високопродуктивний оптичний сенсор чутливістю 1000 DPI гарантує точність і плавні рухи. До 9 місяців роботи від батареї. Низький рівень споживання енергії досягається завдяки технологіям Rapoo. Крім того, можливість виключення миші означає, що ви зможете безперервно користуватися їй без підзарядки до 9 місяців.

Китайська компанія Rapoo була утворена в 2002 році. Спочатку дане підприємство спеціалізувалося на постачанні комп´ютерного обладнання та комплектуючих для інших виробників. Однак, в 2012 році компанією було відкрито власні великі виробничі площі, оснащені роботизованим обладнанням.

Компанія Rapoo стала широко відома, завдяки активному застосуванню в своїй діяльності інновацій. Зокрема, Rapoo була першою, хто випустив на ринок ігрову бездротову мишу. Маркетингові дослідження 2011 року показали, що компанія Rapoo контролює приблизно 60 відсотків свого сегмента ринку. Завод даного підприємства, площею в 80 тис. Квадратних метрів, входить в ТОП-3 за величиною серед та китайських заводів з виробництва комп´ютерної периферії.

До того ж, виробничий процес повністю роботизована. Весь цикл виготовлення обладнання - від розробки концепту до дизайну упаковок, компанія Rapoo виконує самостійно, не вдаючись до послуг сторонніх підприємств. Такий підхід дозволяє повністю гарантувати якість готової продукції і значно знизити її вартість в порівнянні з аналогічними показниками продукції конкурентів.


Загальні харатктеристики

для ноутбука, для комп'ютера, симетрична (підходить під ліву руку), 1кнопка-скрол
Інтерфейс підключення радіо
Гарантія, міс 24
Живлення 1 × AA
Кількість кнопок 3
Кількість коліс прокрутки 1
Колір сірий
Країна виробництва Китай
Роздільна здатність (max) 1000 dpi
Тип Бездротові
Тип сенсора оптичний

Про виробника


Мишка, Rapoo, 3510, plus, grey