Мишка Rapoo Touch Mouse T120p Yellow

Знижка: -10%
Виробник: Rapoo
Модель: Touch Mouse T120p Yellow
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 90929
Гаратія: 24
MPN: U0052204

  • 605 грн546 грн


Стислі характеристики
для ноутбука, для комп'ютера, симетрична (підходить під ліву руку), сенсорне
Інтерфейс підключення радіо
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Мишка Rapoo Wireless Touch Mouse T120P Yellow - це оригінальний якісний продукт від відомого китайського бренду Rapoo. Вона характеризується компактними розмірами (97 х 57 х 38 мм) і підтримкою бездротового інтерфейсу. Новинка розроблена спеціально для Windows 8 і підтримує сенсорне введення користувача. У поєднанні з інтерфейсом Modern UI і сучасної операційної системи Microsoft, Ви отримуєте додаткові зручності, що сприяють комфорту роботи і бездротове підключення всіх пристроїв.
Цікаво відзначити, що канал зв´язку для обміну даних з комп´ютером створюється за допомогою USB-приймача на частоті 5 ГГц, тому у Вас не повинно виникнути ніяких проблем з коректністю її роботи в середовищі з іншими Wi - Fi або Bluetooth -пристроями, які функціонують на більш низьких частотах.
Оптична миша Rapoo Wireless Touch Mouse T120P оснащується двома стандартними кнопками і зручним сенсорним 4D-коліщатком прокручування з інтерактивним вібраційним зворотним зв´язком на дії користувача.
Модель оснащена NANO -приймачем з технологією "підключи і забудь". Він настільки малий і непомітний, що Ви можете підключити його в роз´єм USB і забути про його існування, сказавши при цьому "прощавай" неспокою з приводу загублених приймачів.
Нова оптична бездротова мишка Rapoo Wireless Touch Mouse (T120p) Yellow принесе Вам не тільки істинне естетичне задоволення, але й задоволення від зручного використання сенсорного управління. Стильна і оригінальна новинка від Rapoo стане не тільки практичним і незамінним аксесуаром будь-якого користувача, але і прекрасним подарунком для близьких людей.


Загальні харатктеристики

для ноутбука, для комп'ютера, симетрична (підходить під ліву руку), сенсорне
Інтерфейс підключення радіо
Гарантія, міс 24
Живлення 2 × AA
Кількість кнопок 2
Колір жовтий
Країна виробництва Китай
Роздільна здатність (max) 1000 dpi
Сенсорна поверхня так
Тип Бездротові
Тип сенсора оптичний

Про виробника


Мишка, Rapoo, Touch, Mouse, T120p, Yellow