Мишка Razer Death Adder Elite (RZ01-02010100-R3G1)

Знижка: -7%
Виробник: Razer
Модель: RZ01-02010100-R3G1
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 263665
Гаратія: 24
MPN: U0220415

  • 2 309 грн2 142 грн


Стислі характеристики
Інтерфейс підключення USB
Гарантія, міс 24
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Мишка Razer Death Adder Elite (RZ01-02010100-R3G1)

Ця ігрова миша розроблена спеціально, щоб задовольнити найвимогливіших геймерів. Вона поєднує в собі ультрасучасні технології, разом з неймовірною ергономікою і більшою надійністю.

У Razer DeathAdder Elite найсучасніший оптичний сенсор в світі, нові механічні перемикачі на кнопках, а також відмінна ергономіка, якою захоплюються у всьому світі багато професіоналів кіберспорту. Таким чином, у вас буде неймовірна точність і швидкість, щоб домінувати в грі.

Самий передовий оптичний сенсор в світі. Отримайте абсолютну перевагу завдяки новому оптичному сенсору з апаратної чутливістю 16000 DPI і реальною швидкістю відстеження 450 IPS. Цей неймовірний сенсор миші має точність.

Оптимізовані для ігор механічні перемикачі. Завдяки співпраці з провідним світовим виробником перемикачів, компанією Omron, нові перемикачі оптимізовані спеціально для найшвидшого відгуку під час ігор і мають поліпшену надійність в 50 мільйонів кліків.

Ергономічна форма вдосконалена для киберспортсменов. Razer DeathAdder Elite має легендарної ергономікою, перевіреної провідними кіберспортсменами і залишається неймовірно зручною навіть під час самих довгих і динамічних боїв.

Компанія Razer співпрацює з професійними гравцями для розробки, виробництва і поширення високотехнологічних периферійних пристроїв, що забезпечують конкурентні переваги в грі. Ще на стадії становлення галузі професійних комп´ютерних ігор компанія Razer вийшла на ринок з цікавими рішеннями, призначеними для геймерів. З середини 90-х років у зв´язку з широким розповсюдженням мережевих ігор і появою шутерів від першої особи (FPS) стало очевидно, що застарілі моделі периферійних пристроїв швидше гальмували, ніж покращували гру.

Компанія Razer є всесвітнім лідером галузі, що виробляє передову ігрову комп´ютерну периферію. Залишивши конкурентів далеко позаду в питаннях технології, дизайну і ергономіки, компанія не зупиняється на досягнутому, а продовжує розробляти інші ключові продукти і периферію для геймерів, використовуючи найсучасніші технологічні досягнення.


Загальні харатктеристики

Інтерфейс підключення USB
Гарантія, міс 24
Кількість кнопок 7
Кількість коліс прокрутки 1
Колір чорний
Країна виробництва Китай
Особливості підсвічування
Призначення для ноутбука, для комп'ютера
Роздільна здатність (max) 16000 dpi
Роздільна здатність (min) 1000 dpi
Тип Провідні, Геймерські
Тип сенсора оптичний

Про виробника


Мишка, Razer, Death, Adder, Elite, (RZ01-02010100-R3G1)