Мишка Redragon Mammoth (70242)

Знижка: -14%
Виробник: Redragon
Модель: 70242
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 225611
Гаратія: 18
MPN: U0169229

  • 1 284 грн1 103 грн


Стислі характеристики
для ноутбука, для комп'ютера, настроювана вага, 1кнопка-скрол
Інтерфейс підключення USB
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Мишка Redragon Mammoth (70242)
Обойма на 8 знімних гирьок (по 2.5 г кожен) розміщується на дні миші. Гравець легко відрегулює оптимальну вагу миші відповідно до індивідуальних переваг, а також зможе змінити центр ваги, переміщаючи важки в різні положення. Широке гумове колесо прокрутки шириною 8 мм з підсвічуванням. Збільшена ширина і спеціальний малюнок протектора полегшують керування мишею. Розташування колеса оптимально для миттєвого перенесення вказівного пальця на колесо під час гри.

Високоміцний довговічний кабель. Подовжений кабель 1.8 м гарантовано витримує 10 000 згинань і постійну тягову навантаження до 10 кг. Кабель захищений тканинної опліткою.
Позолочений USB-конектор. Позолочене напилення забезпечує кращу провідність, менший опір і окислюваність. Подовжені тефлонові ніжки. Спеціально розроблена формула тефлону забезпечує відмінне ковзання. Завдяки збільшеній площі, збалансованій висоті і оптимальному розташуванню ніжок миша розташовується строго горизонтально. Додаткові тефлонові ніжки. У комплекті з мишею - набір з тефлоновим наклейками, за допомогою яких можна замінити ніжки після стирання.

Ресурс кнопок - 10 млн натиснень. Швидкий і точний відгук (завдяки високоякісним мікрокнопкам Omron під основними кнопками і колесом прокрутки) повністю виключають ймовірність фантомного або помилкового кліка. 3 додаткові бічні кнопки. 3 програмовані кнопки під великим пальцем дозволяють налаштувати мишу під потреби гравця. 2 додаткові верхні кнопки. 2 програмовані верхні кнопки можуть бути налаштовані на будь-які функції управління. Як правило, гравці налаштовують їх на зміну DPI. Функція FIRE для шутерів. Спеціальна функція Fire дозволяє налаштувати на будь-яку додаткову кнопку можливість швидко стріляти одиночними. Це підвищує точність і зменшує розкид через віддачу.


Загальні харатктеристики

для ноутбука, для комп'ютера, настроювана вага, 1кнопка-скрол
Інтерфейс підключення USB
Гарантія, міс 18
Датчик Avago 9800
Довжина кабеля 1.8 м
Кількість кнопок 10
Кількість коліс прокрутки 1
Колір чорний
Країна виробництва Китай
Особливості підсвічування, тефлонові ніжки
Програмовані кнопки бокові, є
Роздільна здатність (max) 16400 dpi
Роздільна здатність (min) 50 dpi
Розміри 80 x 45 x 121.4 мм
Тип Провідні, Геймерські
Тип сенсора лазерний

Про виробника


Мишка, Redragon, Mammoth, (70242)