Мишка Redragon Titanoboa (70243)

Знижка: -26%
Виробник: Redragon
Модель: 70243
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 225615
Гаратія: 18
MPN: U0169233

  • 1 233 грн914 грн


Стислі характеристики
для ноутбука, для комп'ютера, настроювана форма, 1кнопка-скрол
Інтерфейс підключення USB
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Мишка Redragon Titanoboa (70243)
Обойма на 8 знімних гирьок (по 2.5 г кожен) розміщується на дні миші. Гравець легко відрегулює оптимальну вагу миші відповідно до індивідуальних переваг, а також зможе змінити центр ваги, переміщаючи важки в різні положення. Покриття Sand Rubber Skin. Посилення зчеплення при захопленні миші завдяки прогумованому покриттю з додаванням дрібнодисперсного піску. Широке гумове колесо прокрутки шириною 8 мм з підсвічуванням. Збільшена ширина і спеціальний малюнок протектора полегшують керування мишею. Розташування колеса оптимально для миттєвого перенесення вказівного пальця на колесо під час гри.

Високоміцний довговічний кабель. Подовжений кабель 1.8 м гарантовано витримує 10 000 згинань і постійну тягову навантаження до 10 кг. Кабель захищений тканинної опліткою. Подовжені тефлонові ніжки. Спеціально розроблена формула тефлону забезпечує відмінне ковзання. Завдяки збільшеній площі, збалансованій висоті і оптимальному розташуванню ніжок миша розташовується строго горизонтально. У комплекті з мишею - набір з тефлоновим наклейками, за допомогою яких можна замінити ніжки після стирання.

За допомогою додаткових кнопок можна управляти комп´ютером, офісними програмами, програвачем. Всі зроблені настройки зберігаються в пам´яті миші, тому при перенесенні миші на інший ПК збережуться. Редактор макросів. Вбудований редактор макросів дозволяє записувати і редагувати послідовності до 52 команд з можливістю зациклення. Ресурс кнопок - 10 млн натиснень. Швидкий і точний відгук (завдяки високоякісним мікрокнопка Omron під основними кнопками і колесом прокрутки) повністю виключають ймовірність фантомного або помилкового кліка. Перемикання профілів кнопками миші. Користувач може створити до 5 профілів для комфортного управління улюбленими іграми, налаштувавши їх перемикання будь-якими кнопками миші. При перемиканні профілів змінюється колір підсвічування.


Загальні харатктеристики

для ноутбука, для комп'ютера, настроювана форма, 1кнопка-скрол
Інтерфейс підключення USB
Гарантія, міс 18
Датчик Avago 9800
Довжина кабеля 1.8 м
Кількість кнопок 10
Кількість коліс прокрутки 1
Колір чорний
Країна виробництва Китай
Особливості підсвічування, тефлонові ніжки
Програмовані кнопки бокові, є
Роздільна здатність (max) 8200 dpi
Роздільна здатність (min) 100 dpi
Розміри 62.6 x 37.3 x 117 мм
Тип Провідні, Геймерські
Тип сенсора лазерний

Про виробника


Мишка, Redragon, Titanoboa, (70243)