Мишка SteelSeries Rival 105 Black (62415)

Знижка: -3%
Виробник: SteelSeries
Модель: 62415
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 555128
Гаратія: 24
MPN: U0344916

  • 1 073 грн1 043 грн


Стислі характеристики
для ноутбука, для комп'ютера, 1кнопка-скрол
Інтерфейс підключення USB
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Мишка SteelSeries Rival 105 Black (61496)

Дизайн був розроблений на базі легендарної миші SteelSeries Kana, форма якої підходить для всіх типів хвата. Міцний і в той же час легкий каркас миші забезпечує зручне і комфортне використання протягом багатьох годин гри.

У Rival 105 стоять зносостійкі перемикачі, які витримують до 20 мільйонів натиснень. Так що ви не скоро поміняєте її.

Миша обладнана RGB підсвічуванням з підтримкою 16.8 мільйонів квітів, яку можна налаштувати через спеціальну програму GameSence. У вигляді бонуса, ви зможете синхронізувати інші ваші девайси SteelSeries з цією мишкою через той же самий софт.

Ви можете програмувати всі 6 кнопок як вам завгодно, будь то звичайне перепризначення клавіш в грі або бінд цілого макросу на одну кнопку! Всі настройки будуть завжди з вами, т.к.у Rival 105 є свої вбудована внутрішня пам´ять.

Миші - це один з основних інструментів для управління комп´ютером. Її основні функції полягають в наведенні на предмет, відкриття папок чи інших дій. Зараз їх випускається величезна різноманітність, що дозволяє підібрати девайс за своїми уподобаннями та його призначенню.

Вибирати мишу можна за зовнішнім виглядом, формою, призначенням, типу підключення. За останнім критерієм товар поділяється на дві категорії: провідні; бездротові.

Перший тип з´єднується з комп´ютером за допомогою дроту. Його плюс заснований на тому, що у нього стабільний сигнал передачі інформації, що зменшує шанси на втрату даних. Ідеально підходять для ігор.

Бездротові миші говорять самі за себе. Їх головна перевага в відсутності проводу, але вага їх значно більше бездротових. Працює вона при підключенні Wi-Fi або Bluetooth сигналу. Її зручно використовувати для роботи в інтернеті.


Загальні харатктеристики

для ноутбука, для комп'ютера, 1кнопка-скрол
Інтерфейс підключення USB
Вага 80 г
Гарантія, міс 24
Кількість кнопок 6
Кількість коліс прокрутки 1
Колір чорний
Країна виробництва Китай
Особливості підсвічування
Програмовані кнопки бокові, є
Роздільна здатність (max) 4000 dpi
Тип Провідні, Геймерські
Тип сенсора оптичний

Про виробника

SteelSeries


Мишка, SteelSeries, Rival, 105, Black, (62415)