Мишка SteelSeries Rival 110 black (62466)

Знижка: -9%
Виробник: SteelSeries
Модель: 62466
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 319281
Гаратія: 24
MPN: U0302271

  • 1 360 грн1 237 грн


Стислі характеристики
для ноутбука, для комп'ютера, 1кнопка-скрол
Інтерфейс підключення USB
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Мишка SteelSeries Rival 110 black (62466)

Розроблено для турнірів. Сенсор SteelSeries TrueMove1 з роздільною здатністю до 7 200 CPI, 240 IPS і максимальним прискоренням 30g був розроблений спільно з міжнародним лідером ринку професійних ігрових оптичних сенсорів.

Для будь-якого типу хвата. Симетричний 6-кнопковий корпус був удосконалений завдяки відгукам від наших киберспортсменов. Міцні бічні вставки забезпечують надійний хват для Rival 110.

Максимальна міцність. Миша оснащена перемикачами з ресурсом до 30 мільйонів натиснень, які гарантують роки справної служби лівої і правої кнопки миші. Маленька і легка. Легкі і Ультраміцне матеріали дозволили знизити вагу миші до 87,5 г, при цьому зробивши її ще більш міцною і довговічною.

СенсорTrueMove1 підтримує роздільну здатність до 7 200 CPI, 240 IPS і створений за підтримки лідера ринку - компанії PixArt. Замість досягнення лише максимального значення CPI сенсор TrueMove1 дає гравцям чесну точність спостереження 1 до 1. Пересуваючи миша на певну відстань на килимі ви побачите точно таке ж переміщення курсору на екрані без будь-яких затримок або спотворень.

Чесна роздільна здатність 1 до 1. Спробуйте максимальну точність руху при роздільній здатностівід 100 до 3 500 CPI. Великий діапазон. Перша миша, на якій можна грати на вирішенні понад 3 500CPI без лагів. Кіберспортивний рівень. Без затримок, без стрибків або помилок при спостереженні.

Розмір має значення. Rival 110 була створена для гравців, які вважають за краще компактні мишки. Не важливо, який тип хвата ви любите - корпус цієї миші подарує вам неймовірний комфорт на довгі години ігрових баталій. Корпус цієї миші подарує вам неймовірний комфорт. Налаштування на льоту. Збережіть налаштування продуктивності і підсвічування прямо на миша.

Підтримка ПО SteelSeries Engine. ПО SteelSeries Engine відкриває неймовірний арсенал можливостей і доступ до додатків для зміни режимів RGB-підсвічування. Спеціальний додаток для Discord і GameSense дозволяє виводити повідомлення чату на будь-які пристрої SteelSeries.

Підтримує PrismSync. Синхронізація динамічні колірні схеми з усіма пристроями SteelSeries, що підтримують PrismSync, починаючи з підсвічування простого натискання до створення комплексних колірних шоу.


Загальні харатктеристики

для ноутбука, для комп'ютера, 1кнопка-скрол
Інтерфейс підключення USB
Гарантія, міс 24
Довжина кабеля 2 м
Кількість кнопок 6
Кількість коліс прокрутки 1
Колір чорний
Країна виробництва Китай
Особливості підсвічування
Програмовані кнопки бокові
Роздільна здатність (max) 7200 dpi
Тип Провідні, Геймерські
Тип сенсора оптичний

Про виробника

SteelSeries


Мишка, SteelSeries, Rival, 110, black, (62466)