Мишка SteelSeries Rival 310 black (62433)

Знижка: -4%
Виробник: SteelSeries
Модель: 62433
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 319282
Гаратія: 24
MPN: U0302274

  • 1 814 грн1 748 грн


Стислі характеристики
для ноутбука, для комп'ютера, 1кнопка-скрол
Інтерфейс підключення USB
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Мишка SteelSeries Rival 310 black (62433)

Перший в світі сенсор з ідеальною точністю. Сенсор TrueMove3 має мінімальні затримки максимальну точність пересувань. Ексклюзивні Split-Trigger кнопки. Спільно з Omron, лідером індустрії з його довговічними перемикачами, наші split-trigger кнопки призначені для тривалої роботи і однозначного тактильного відгуку при натисканні.

Максимальний комфорт. Ергономічний дизайн для правшів поєднує баланс і всі види хваток, а прогумовані вставки цьому тільки сприяють.

ARMірованная продуктивність. Продуктивний ARM процесор пропонує не тільки низькі затримки, але і зберігає в собі настройки чутливості, призначені кнопки і колірні ефекти. Що дозволяє носити миша з собою на різні заходи.

Ергономічний дизайн. Кожен аспект в Rival 310 отримає схвалення професійних гравців. Дизайн корпусу мишки підходить для тривалого й інтенсивного використання.

Кнопки split-trigger. Тоді як в звичайних мишках кнопки є частиною корпусу, в Rival 310 використовується split-trigger дизайн кнопок, який раніше використовувався тільки в флагмані Rival 700. Такий механізм дозволяє формувати жорсткість натискання і відмінний тактильний відгук.

Візьміть настройки з собою. Зберігайте всі налаштування в самій мишці. Продуктивний ARM процесор дозволяє зберігати в собі настройки чутливості, призначені кнопки і колірні ефекти. Що дозволяє носити миша з собою на різні заходи.

Підтримка PrismSync. Синхронізація все світлові ефекти у всіх ваших пристроях. Налаштування проводиться в одній програмі, PrismSync переводить ваше ігрове оснащення на новий рівень.

Перший повноцінний ігровий сенсор. Сенсор TrueMove3 з дозволом 12,000 CPI, 350 IPS створений спільно з лідером в цій області, компанією PixArt. Замість банального збільшення дозволу, TrueMove3 спеціалізується на результаті - ідеальному відстеження руху. Як переміщається миша, так переміщається і курсор. Тут присутній мінімальна затримка і інтерполяція, відсутня різні технології згладжування.

Steelseries була заснована в Копенгагені в 2001 році. Метою компанії було виробництво такого грального обладнання, яке б забезпечувало потрібні переваги геймерам з будь-яким рівнем підготовки.


Загальні харатктеристики

для ноутбука, для комп'ютера, 1кнопка-скрол
Інтерфейс підключення USB
Гарантія, міс 24
Довжина кабеля 2 м
Кількість кнопок 6
Кількість коліс прокрутки 1
Колір чорний
Країна виробництва Китай
Особливості підсвічування
Програмовані кнопки бокові, є
Роздільна здатність (max) 12000 dpi
Тип Провідні, Геймерські
Тип сенсора оптичний

Про виробника

SteelSeries


Мишка, SteelSeries, Rival, 310, black, (62433)