Мишка SVEN RX-G940

Знижка: -5%
Виробник: SVEN
Модель: RX-G940
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 532860
Гаратія: 12
MPN: U0324398
Ціна від: 26.02.2021

  • 508 грн481 грн


Стислі характеристики
для ноутбука, для комп'ютера, 1кнопка-скрол
Інтерфейс підключення USB
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Мишка SVEN RX-G940

В рядах мишей від SVEN знову поповнення. Компанія випустила модель RX-G940 з яскравим підсвічуванням і чутливим сенсором. Маніпулятор стане відмінним подарунком для початківця геймера - в ньому є все, що потрібно для занурення в захоплюючий світ комп´ютерних ігор.

Завдяки обтяженою конструкції миша SVEN RX-G940 має плавний і чіткий хід. Ігрова миша виконана з якісного пластику з покриттям Soft Touch, зручно лежить в руці і відмінно підходить для тривалого безперервного використання. Модель здатна гідно проявити себе в складних бойових умовах - для цього у неї є чутливий сенсор Avago 3050, перемикається дозвіл від 600 до 6000 dpi, шість кнопок і колесо прокрутки. А ще вона красиво підсвічується різними кольорами і дуже круто виглядає на столі.

Особливості

Високоточний ігрової сенсор Avago 3050

Покриття Soft Touch

важка конструкція

змінне підсвічування

Зручне широке колесо прокрутки з гумовою вставкою

Компанія Sven з´явилася в 1991 році. Це були роки, коли багато компаній вибирали не найважчий шлях, пов´язаний з просуванням на ринок продукції відомих світових виробників, що було гарантією хорошого збуту продукції, оскільки російським виробникам товарів з області високих технологій довіри абсолютно справедливо на ринку не було. Така ситуація на ринку не сприяла відкриттю російських виробництв. Марка Sven народилася саме в такий складний період і мала успіх.

Марка Sven довела розумність своєї появи на ринковій арені. Успіх компанії визначили такі фактори, як грамотний вибір заводів-виготовлювачів, організація суворого контролю якості продукції, ведення власних наукових і дослідницьких розробок. Властивості товару, що випускається ретельно вивчаються перед тим, як продукція виходить на ринок. Дослідницька лабораторія займається дослідженням зразків продуктів, що випускаються на їх відповідність технічним стандартам.


Загальні харатктеристики

для ноутбука, для комп'ютера, 1кнопка-скрол
Інтерфейс підключення USB
Гарантія, міс 12
Кількість кнопок 6
Кількість коліс прокрутки 1
Колір чорний
Країна виробництва Китай
Особливості підсвічування
Програмовані кнопки бокові, є
Роздільна здатність (max) 6000 dpi
Роздільна здатність (min) 600 dpi
Тип Провідні, Геймерські
Тип сенсора оптичний

Про виробника


Мишка, SVEN, RX-G940