Мишка Vinga MS-500 black для ноутбука, оптичний, 1000 dpi, USB
- 95 грн
-
Стислі характеристики
Vinga MS-500 black - портативна дротова миша для ноутбуків, лептопів і стаціонарних ПК. Завдяки досить високій роздільній здатності (1000 dpi) її цілком можна використовувати навіть на ігрових комп´ютерах початкового рівня.
Особливо варто відзначити ефектний, але при цьому простий дизайн, декорований яскраво-оранжевим підсвічуванням: він не залишить байдужим юного геймера і буде заклично радувати око своїм доброзичливим світінням в напівтемряві кімнати. Корпус має симетричну форму, тому він універсальний, тобто підходить і лівші, і правші. Крім того, ергономіка дизайну продумана таким чином, що пристрій не втомлює пальці і кисть користувача навіть при тривалій роботі.
Підключення даної миші до оргтехніки виконується за допомогою інтерфейсу USB. Вихідний кабель моделі володіє довжиною 120 см, тому в експлуатації за робочим столом вона комфортна практично в тій же мірі, що і безпровідні маніпулятори. Миша обладнана стандартним набором з трьох клавіш, в якому функцію третьої кнопки додатково виконує колесо прокрутки.
Загальні харатктеристики
Про виробника
Vinga
Мишка, Vinga, MS-500, black, для, ноутбука, , оптичний, , 1000, dpi, , USB