Мишка Vinga MSG-869 black

Виробник: Vinga
Модель: MSG-869 black
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 532189
Гаратія: 12
MPN: U0299587
Ціна від: 28.02.2021

  • 410 грн


Стислі характеристики
для ноутбука, для комп'ютера, 1кнопка-скрол
Інтерфейс підключення USB
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Vinga MSG-869 black — сучасна ігрова миша оснащена програмованими кнопками. У пристрої є вбудована система RGB, яка підсвічує скрол, логотип і напівпрозорий обідок в нижній частині конструкції. Колір світіння обідка можна налаштувати окремо — всього передбачено 12 режимів. Особливості підсвічування логотипу і ролика залежать від того, яку роздільність dpi вибрано в даний момент.

Роздільну здатність сенсора можна налаштувати в діапазоні від 1000 dpi до 7000 dpi з кроком в 1000 одиниць. Кожному значенню роздільності відповідає певний колір. На корпус нанесено софт-тач покриття, завдяки якому маніпулятор є досить приємним на дотик і при цьому надійно фіксується в долоні. Модель оснащена оптичним сенсором, тому купуючи її обов´язково підготуйте спеціальний килимок або стіл з чітким малюнком для гранично комфортної експлуатації.

Управління функціями маніпулятора здійснюється за допомогою 8 кнопок. Стандартні команди, які ви можете подати, натискаючи на них: зменшення і збільшення роздільності, лівий і правий клік, середнє натискання (натиснути на колесо прокрутки), назад, вперед, потрійний клік. Якщо необхідно, користувач може призначити на кнопки будь-які інші комбінації або навіть макроси. Також у вбудованій пам´яті можна зберегти кілька різних профілів налаштувань, які будуть оптимально підходити в строго певних іграх або геймплейних ситуаціях. Підключення до ПК здійснюється за допомогою будованого USB-кабелю, що має довжину 1.5 метра і захищеного від пошкоджень тісним нитковим плетінням зовні.


Загальні харатктеристики

для ноутбука, для комп'ютера, 1кнопка-скрол
Інтерфейс підключення USB
Вага 138 г
Гарантія, міс 12
Датчик IC3320
Довжина кабеля 1.5 м
Кількість кнопок 8
Кількість коліс прокрутки 1
Колір чорний
Країна виробництва Китай
Особливості підсвічування
Програмовані кнопки бокові, є
Роздільна здатність (max) 7000 dpi
Роздільна здатність (min) 1000 dpi
Розміри 127 х 68 х 42 мм
Тип Провідні, Геймерські
Тип сенсора оптичний

Про виробника


Мишка, Vinga, MSG-869, black