Мишка Zowie EC1-A White (9H.NOPBB.A3E)

Виробник: Zowie
Модель: 9H.NOPBB.A3E
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 560672
Гаратія: 12
MPN: U0351351

  • 2 630 грн


Стислі характеристики
для ноутбука, для комп'ютера, 1кнопка-скрол
Інтерфейс підключення USB
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Мишка Zowie EC1-A White (9H.NOPBB.A3E)

Серія ігрових мишок Zowie EC-A пропонує ергономічні миші для правшів з беспрецендентной продуктивністю, стабільністю і функціональністю. Спочатку створена прогеймером, миша Zowie EC-A ідеально збалансована, надзвичайно точна і дуже надійна - саме така миша потрібна прогеймеруна самому серйозному турнірі. Нові ігрові миші забезпечені оптичним сенсором Avago 3310, вперше передбачена механічна настройка висоти відриву миші.

Всі настройки параметрів миші Zowie EC-A (дозвіл, частота опитування, висота відриву) виконуються механічно і для її роботи не потрібна установка програм або додаткових драйверів. Крім того, Zowie EC-A має нове шорстке покриття поверхні миші зверху і збоку, воно забезпечує відмінних хват миші пальцями, що не облазить і його легко чистити.

Миші - це один з основних інструментів для управління комп´ютером. Її основні функції полягають в наведенні на предмет, відкриття папок чи інших дій. Зараз їх випускається величезна різноманітність, що дозволяє підібрати девайс за своїми уподобаннями та його призначенню.


Загальні харатктеристики

для ноутбука, для комп'ютера, 1кнопка-скрол
Інтерфейс підключення USB
Гарантія, міс 12
Кількість кнопок 5
Кількість коліс прокрутки 1
Колір білий
Країна виробництва Китай
Програмовані кнопки бокові
Роздільна здатність (max) 3200 dpi
Тип Провідні, Геймерські
Тип сенсора оптичний

Про виробника

Zowie

Zowie

ZOWIE була заснована наприкінці 2008 року. Це бренд, присвячений розробці професійного обладнання для експорту.Ми прагнемо не стати найбільшим торговим брендом, а найбільш професійним.... Детальніше...

Мишка, Zowie, EC1-A, White, (9H.NOPBB.A3E)