Mouse Genius DX-125 USB White USB

Виробник: Genius
Модель: 31010106102
Наявність: В наявності
Артикул: 254901
Гаратія: 12
MPN: U0206480

  • 115 грн


Стислі характеристики
для ноутбука, для комп'ютера, симетрична (підходить під ліву руку), 1кнопка-скрол
Інтерфейс підключення USB
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Мишка Genius DX-125 USB White (31010106102) - це зручна оптична миша від Genius. Оптичний датчик з роздільною здатністю 1200 dpi має втричі вищу точність в порівнянні зі звичайними оптичними мишками, що забезпечує точний контроль над кожним рухом курсору. Обтічні форми миші роблять її зручною для роботи, як лівої, так і правою рукою. Миша прекрасно доповнить будь-який сучасний комп´ютер. Genius DX-125 USB White - проста і надійна в роботі комп´ютерна миша, яка буде вірно служити довгі роки. Комп´ютерна миша - механічний маніпулятор, що перетворює рух в керуючий сигнал. Зокрема сигнал може бути використаний для позиціонування курсору або прокрутки сторінок. Набула широкого поширення в зв´язку з появою графічного інтерфейсу користувача на персональних комп´ютерах.

Миша сприймає своє переміщення в робочій площині (зазвичай - на ділянці поверхні столу) і передає цю інформацію комп´ютеру. Програма, що працює на комп´ютері, у відповідь на переміщення миші виробляє на екрані дію, що відповідає напряму і відстані цього переміщення. У різних інтерфейсах (наприклад, в віконних) за допомогою миші користувач керує спеціальним курсором - покажчиком - маніпулятором елементами інтерфейсу.

Іноді використовується введення команд мишею без участі видимих ​​елементів інтерфейсу програми: за допомогою аналізу рухів миші. Такий спосіб отримав назву «жести мишею» (англ. Mouse gestures). На додаток до датчика переміщення, миша має одну і більше кнопок, а також додаткові деталі управління (колеса прокрутки, потенціометри, джойстики, трекболи, клавіші і т. П.), Дія яких зазвичай зв´язується з поточним положенням курсора (або складових специфічного інтерфейсу) . Складові управління миші багато в чому є втіленням задумів акордної клавіатури. Миша, спочатку створюється в якості доповнення до акордної клавіатурі, фактично її замінила.


Загальні харатктеристики

для ноутбука, для комп'ютера, симетрична (підходить під ліву руку), 1кнопка-скрол
Інтерфейс підключення USB
Гарантія, міс 12
Кількість кнопок 3
Кількість коліс прокрутки 1
Колір білий
Країна виробництва Китай
Роздільна здатність (max) 1200 dpi
Тип Провідні
Тип сенсора оптичний

Про виробника


Mouse, Genius, DX-125, USB, White, USB