Монітор ASUS MB169C+

Знижка: -4%
Модель: MB169C+
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 228166
Гаратія: 36
MPN: U0172689

  • 7 309 грн7 052 грн


Стислі характеристики
VESA відсутній
Інтерфейси та підключення USB-C
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Монітор ASUS MB169C+ призначений для мобільних користувачів, роблячи їх роботу ще більш продуктивною. Він є першим у світі портативним монітором, який отримує напругу живлення через роз´єм USB Type-C. Монітор сумісний з інноваційними ноутбуками від провідних виробників. При товщині всього 8,5 мм і масою 800 грамів MB169C+ являє собою найлегший у світі 15,6-дюймовий портативний монітор.

Один кабель USB Type-C для сигналу і живлення
MB169C+ є першим в світі 15,6-дюймовим портативним монітором, який отримує напругу живлення і відеосигнал для виводу зображення через один кабель з роз´ємом USB Type-C. Компактний роз´єм USB Type-C має спеціальну конструкцію, яка дозволяє підключати USB-кабель до пристрою будь-якою стороною.

Тонкий, ультрапортативний, стильний
При товщині всього 8,5 мм і масою 800 грамів MB169C+ ідеально підходить для використання в мобільних презентаціях в якості другого монітора. Він сумісний з ОС Windows 10 і Mac OS, тому користувачам не потрібно завантажувати та встановлювати для нього драйвери.

IPS-екран з широкими кутами огляду
MB169C+ може похвалитися прекрасним дисплеєм формату Full HD (1920 x 1080 пікселів). Завдяки технології IPS зображення не зазнає яких-небудь спотворень кольору при зміні кута, під яким користувач дивиться на екран.

Фільтрація синього світла
В даному моніторі реалізована функція фільтрації синього світла ASUS Ultra-Low Light Blue для підвищення комфорту при читанні і зниження шкідливого впливу цієї складової видимого спектру на зір. Ступінь фільтрації задається в екранному меню і може досягати 70%.

Мінімізація мерехтіння екрану
Для усунення мерехтіння екрану в моніторі MB169C+ застосована технологія Flicker free. Бездоганна реалізація цієї технології підтверджена сертифікатом лабораторії TÜV Rheinland.

Віртуальна лінійка QuickFit
ASUS QuickFit являє собою віртуальну лінійку, яку можна відобразити на екрані натисканням гарячої клавіші, щоб зрозуміти, наскільки зображення відповідає тому або іншому формату, не роздруковуючи його на папері.

GamePlus
В даному моніторі реалізовані дві зручні функції, призначені для аматорів комп´ютерних ігор: відображення перехрестя прицілу (чотири варіанти) і таймер (допоможе відстежувати час в стратегіях).


Загальні харатктеристики

VESA відсутній
Інтерфейси та підключення USB-C
Гарантія, міс 36
Діагональ дисплея 15.6"
Колір сріблястий/чорний
Контрастність статична 700:1
Країна виробництва Китай
Максимальна роздільна здатність екрану 1920 х 1080
Підсвітка WLED
Покриття глянець
Співвідношення сторін 16:9
Тип матриці IPS
Тип монітора Портативний
Час реакції матриці 5мс(G&G)
Шаг між пікселами, мм 0.179
Яскравість 220 кд/м2

Монітор, ASUS, MB169C+