Монітор EIZO EV2456-WT

Знижка: -0%
Виробник: EIZO
Модель: EV2456-WT
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 278221
Гаратія: 60
MPN: U0244040
Ціна від: 26.02.2021

  • 19 759 грн19 685 грн


Стислі характеристики
Інтерфейси та підключення VGA, DisplayPort, DVI, USB, HDMI
Вбудовані колонки так
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Енергоефективний монітор із співвідношенням сторін 16:10 – приємно дивитися і ще приємніше працювати. Тонкі рамки для економії місця та енергоефективність для економії електрики.

Ультатонкі рамки по всіх чотирьох сторонах. З боків і зверху монітор оточений 1-міліметровими сріблястими рамками і 5.7-міліметрової обводкою. Електростатичні вимикачі знаходяться на передній поверхні нижньої рамки для простої зміни налаштувань монітора. Рамки не виступають над поверхнею екрана, таким чином монітор повністю плоский, що особливо зручно в мультимоніторної установці.

Зниження мерехтіння. В залежності від технології регулювання яскравості LED-підсвічування, багато людей сприймають мерехтіння екрані, яке викликає втому очей. У моніторах серії FlexScan EV це мерехтіння не сприймається неозброєним оком, при цьому зберігається чудова стабільність кольору.

Зниження кількості синього світла зменшує втому очей. У спектрі видимого світла синє світло має довжину хвилі, що межує з ультрафіолетовим спектром. Порівняно із заводськими налаштуваннями звичайних РК-моніторів, що володіють більш холодним світлом 6500К, режим Paper Mode за спектральним складом ближче до довгих червонуватих довжин хвиль. Таким чином він знижує кількість синього світла, яке є причиною втоми очей, і допомагає запобігти стомлення очей при читанні документів.

Хороша видимість зі всіх сторін. В даному моніторі використовується РК-панель з LED-підсвічуванням на базі технології IPS (in-plane switching, анг. площинна комутація) з кутом огляду 178°, який мінімізує зміна кольору і контрастності при зміні кута огляду.

EIZO Nordic AB є Європейською філією Eizo Corporation, провідної японської компанії-виробника професійних комп´ютерних дисплеїв. Корпорація Eizo об´єднує технології у сфері обладнання та програмного забезпечення для того, щоб зробити роботу своїх клієнтів більш продуктивною та ефективною в таких сферах як бізнес, комп´ютерна графіка, гральний бізнес, медицина, морська справа, та ін. Концепція бізнесу Eizo – виготовляти монітори настільки хорошими, наскільки дозволяє технологія. Щоб завжди гарантувати високу якість, монітори виробляються на власних фабриках, розташованих в Японії. На сьогоднішній день Eizo є одним з провідних світових виробників високоякісних моніторів для вимогливих професіоналів.


Загальні харатктеристики

Інтерфейси та підключення VGA, DisplayPort, DVI, USB, HDMI
Вбудовані колонки так
Гарантія, міс 60
Діагональ дисплея 24"
Колір білий
Контрастність статична 1000:1
Країна виробництва Японія
Кути огляду (гориз./вертик.) 178/178
Максимальна роздільна здатність екрану 1920 х 1200
Особливості USB-концентратор, Регулювання по висоті, Поворотний екран (Pivot), Поворот монітора (Swivel), Регулювання нахилу
Підсвітка WLED
Покриття Anti-Glare
Співвідношення сторін 16:10
Тип матриці IPS
Тип монітора Професійні
Час реакції матриці 5мс
Яскравість 350 кд/м2

Про виробника


Монітор, EIZO, EV2456-WT