Монітор Samsung C32JG50 (LC32JG50QQIXCI)

Знижка: -6%
Виробник: Samsung
Модель: LC32JG50QQIXCI
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 328140
Гаратія: 24
MPN: U0313804

  • 10 369 грн9 787 грн


Стислі характеристики
VESA 75х75 мм
Інтерфейси та підключення DisplayPort, 2 х HDMI, 3.5 mm Mini-Jack
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Монітор Samsung C32JG50 (LC32JG50QQIXCI)

Вигнутий екран монітора забезпечує незмінним яку і очі для очей створюються більш комфортні умови і вони менше устают.Технологія VA панелей Samsung забезпечує контрастність 3000: 1, при якій краще відображаються відтінки чорного і білого, колірна палітра більш широка, а кольори яскравішими і чистіше.

Ігровий режим монітора миттєво оптимізує рівні гамма для чорного, контрастність, чіткість і колірні настройки для ігор будь-якого жанру і перегляду відео. Оскільки щільність пікселів на екрані монітора в 1,7 раз вище щільності пікселів на екрані Full HD моніторів, WQHD дисплей забезпечує не тільки виключно високу чіткість деталей, але також створює більш широке робоче простір для одночасного перегляду декількох документів і веб-сторінок без скролінгу або масштабування зображення на екрані.

Висока швидкість оновлення зображення на екрані (144 Гц) забезпечує плавність відображення динамічних сцен. Причому для оптимізації режиму роботи монітора ця швидкість може регулюватися до значень 60 Гц / 120 Гц. Якщо ви довго дивіться на плоский екран, кришталик ваших очей багаторазово змінює свою кривизну, фокусуючись на зображенні, розташованому в центрі і на периферії екрану (через різницю в відстані від очей до центру або до периферії екрану), в результаті чого очі втомлюються.

Samsung - це всесвітньо відома марка корейської побутової техніки та аудіо- та відеоапаратури. Назва Samsung означає буквально "три зірки". Коли компанія Samsung зароджувалася в 1969 році, вона виробляла побутову техніку, після приєднання до фірми корейської компанії Semiconductor Co почався масовий випуск під маркою фірми холодильників і пральних машин, а вже з 1983 року і персональних комп´ютерів.

Компанія рік за роком підкорювала нові вершини, отримуючи світове визнання і завойовуючи все більші частки ринку. До 1998 року всесвітньо відома корпорація стала одним з найбільших виробників і продавців ЖК моніторів, нею був запущений масовий випуск цифрових телевізорів.

В даний час Samsung Electronics все знають як новатора в світі сучасних технологій, Samsung Electronics по праву входить у двадцятку найбільших брендів світового ринку. Продукція Samsung Electronics має 3 роки обов´язкової гарантії, споживач має право на безкоштовне сервісне обслуговування в авторизованих центрах сервісу всієї продукції, купленої у Samsung Electronics.


Загальні харатктеристики

VESA 75х75 мм
Інтерфейси та підключення DisplayPort, 2 х HDMI, 3.5 mm Mini-Jack
Гарантія, міс 24
Діагональ дисплея 31.5"
Колір чорний
Контрастність статична 3000:1
Країна виробництва Китай
Кути огляду (гориз./вертик.) 178/178
Максимальна кількість кольорів 16.7 млн
Максимальна роздільна здатність екрану 2560 х 1440
Особливості Регулювання нахилу
Підсвітка LED
Співвідношення сторін 16:9
Споживана потужність в робочому режимі 47 Вт
Споживана потужність у режимі очікування 0.5 Вт
Технології поліпшення зображення Flicker Free
Тип матриці VA
Тип монітора З вигнутим екраном, Геймерскі
Час реакції матриці 4мс
Частота оновлення екрану 144 Гц
Яскравість 300 кд/м2

Про виробника


Монітор, Samsung, C32JG50, (LC32JG50QQIXCI)