Процесор AMD Athlon ™ 220GE (YD220GC6FBBOX)

Виробник: AMD
Модель: YD220GC6FBBOX
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 549260
Гаратія: 36
MPN: U0336684

  • 1 873 грн


Стислі характеристики
Гарантія, міс 36
Графічне ядро Radeon Vega 3
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Процесор AMD Athlon ™ 220GE (YD220GC6FBBOX)

Новий процесор AMD Athlon з відеокартою Radeon Vega

Передові обчислювальні і графічні технології AMD для повсякденних завдань.

Самий просунутий процесор початкового рівня, який коли-небудь створювала компанія AMD, для користувачів, які цінують високу швидкість реагування і вбудовану відеокарту Radeon Vega з новітньої архітектурою процесора, яка потрібна, щоб скористатися перевагами апгрейда графічних карт.

Advanced Micro Devices, Inc. (AMD) - лідируюча в світі американська компанія, спеціалізація якої - створення інтегрованої електроніки. З постачання х86 і х64-сумісних процесорів компанія займає друге місце в світі, а з 2006 року вона лідирує і в виробництві відеоплат. компанії AMD

належить роль в постачанні на світовий ринок флеш-пам´яті. Фірму заснував в 1969 році Джері Сандерс з групою однодумців. Стартовий капітал зародилася фірми становив $ 100 000.

В даний час компанія зайняла перші рядки в рейтингу американських компаній, входить в список зі ста кращих компаній Америки. AMD не шкодує грошей на фінансування наукових досліджень, витрачаючи на це до 20 відсотків свого доходу від продажів.

 Компанія прагне до розширення виробництва, її потужності розміщені не тільки в Америці, але і в Канаді, Південно-східної Азії, Німеччині, в Китаї. Азіатські виробничі потужності є спільними з Fujitsu, на них створюються модулі флеш-пам´яті на базі 0,35-мікронних технологій. Компанія має також складальні майданчики та майданчики для тестування продукції в Таїланді та Сінгапурі.


Загальні харатктеристики

Гарантія, міс 36
Графічне ядро Radeon Vega 3
Кількість ядер 2 ядра
Країна виробництва США
Сімейство процесора AMD Athlon
Тактова частота шини 1000MHz
Тактова частота ядра 3.4GHz
Теплопакет 35W
Технологія CMOS 14nm
Тип поставки BOX
Тип сокету AM4

Про виробника


Процесор, AMD, Athlon, , 220GE, (YD220GC6FBBOX)