Мишка Genius DX-110 USB Red (31010116104)

Виробник: Genius
Модель: 31010116104
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 254900
Гаратія: 12
MPN: U0206479

  • 116 грн


Стислі характеристики
для ноутбука, для комп'ютера, симетрична (підходить під ліву руку), 1кнопка-скрол
Інтерфейс підключення USB
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Мишка Genius DX-110 USB Red (31010116104) є надійною оптичною мишкою, яка прикрасить будь-яке робоче місце і буде гармонійно виглядати з будь-яким ноутбуком. Дана модель зручно і природно лежить в руці, а завдяки компактним розмірам, легко поміщається в сумку, що дозволяє брати її з собою всюди, де ви користуєтеся комп´ютером. Ви оціните сприйнятливе і плавне управління курсором, яке досягається за рахунок використання технології відстеження з високою роздільною здатністю - 1000 DPI. Більш того, для роботи з мишкою Genius зайві ніякого додаткового програмного забезпечення - просто під´єднайте маніпулятор в USB-роз´єм. Genius DX-110 USB Red (31010116104) - проста і надійна в роботі комп´ютерна миша, яка буде вірно служити довгі роки.

Комп´ютерна миша - механічний маніпулятор, що перетворює рух в керуючий сигнал. Зокрема сигнал може бути використаний для позиціонування курсору або прокрутки сторінок. Набула широкого поширення в зв´язку з появою графічного інтерфейсу користувача на персональних комп´ютерах. Миша сприймає своє переміщення в робочій площині (зазвичай - на ділянці поверхні столу) і передає цю інформацію комп´ютеру. Програма, що працює на комп´ютері, у відповідь на переміщення миші виробляє на екрані дію, що відповідає напряму і відстані цього переміщення.

У різних інтерфейсах (наприклад, в віконних) за допомогою миші користувач керує спеціальним курсором - покажчиком - маніпулятором елементами інтерфейсу. Іноді використовується введення команд мишею без участі видимих ​​елементів інтерфейсу програми: за допомогою аналізу рухів миші. Такий спосіб отримав назву «жести мишею» (англ. Mouse gestures). На додаток до датчика переміщення, миша має одну і більше кнопок, а також додаткові деталі управління (колеса прокрутки, потенціометри, джойстики, трекболи, клавіші і т. П.), Дія яких зазвичай зв´язується з поточним положенням курсора (або складових специфічного інтерфейсу) .


Загальні харатктеристики

для ноутбука, для комп'ютера, симетрична (підходить під ліву руку), 1кнопка-скрол
Інтерфейс підключення USB
Гарантія, міс 12
Кількість кнопок 3
Кількість коліс прокрутки 1
Колір червоний
Країна виробництва Китай
Роздільна здатність (max) 1200 dpi
Тип Провідні
Тип сенсора оптичний

Про виробника


Мишка, Genius, DX-110, USB, Red, (31010116104)