Відеореєстратор GT A10

Знижка: -15%
Виробник: GT
Модель: A10
Наявність: В наявності
Артикул: 201640
Гаратія: 12
MPN: U0139559
Ціна від: 22.11.2020

  • 1 325 грн1 120 грн

Найнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Мінімальні розміри і зйомка у високій якості - головні переваги автомобільного відеореєстратора GT A10. При своїх надкомпактних габаритах, цей авторегістратор володіє вбудованим дисплеєм і широкими функціональними можливостями. Таке прогресивне рішення дозволяє моделі GT A10 стати улюбленим девайсом справжніх поціновувачів сучасної автомобільної електроніки. Завдяки мініатюрним розмірам відеореєстратор буде практично непомітний в автомобілі, а його ультрасучасний дизайн перетворює GT A10 в стильний гаджет, дозволяючи ефектно доповнювати інтер´єр будь-якого автомобіля.

Автомобільний відеореєстратор GT A10 оснащений вбудованим кольоровим TFT-дисплеєм з діагоналлю 2 дюйми і з режимом енергозбереження. Таке рішення забезпечить найвищий комфорт при використанні пристрою - водій зможе з зручністю здійснювати налаштування відеореєстратора і переглядати записане відео. GT A10 відповідає самим останнім вимогам до якості відео: зйомка проводиться в дозволі 1920х1080i зі швидкістю 25 кадрів в секунду і в роздільній  здатності 1280х720 зі швидкістю 30 кадрів в секунду. Для повноцінного огляду дороги GT A10 обладнаний ширококутним об´єктивом 120 °, щоб у кадрі було зафіксовано якомога більше інформації. При цьому, відеореєстратор знімає відео у форматі AVI - одному з найбільш популярних форматів, який відтворюється на будь-якому стандартному програвачі комп´ютера, смартфона або планшета.

Щоб закарбувати самі захоплюючі моменти подорожі, автовласник завжди зможе скористатися режимом фотоапарата з численними настройками параметрів фото. Перенести всі відеофайли і фото на комп´ютер за лічені секунди можливо за допомогою mini USB-роз´єму на корпусі GT A10. Автомобільний відеореєстратор оснащений усіма необхідними функціями для ефективної роботи: функцією циклічної запису, автоматичним включенням при запуску двигуна, а також титруванням дати і часу на зображенні. Завдяки вбудованому мікрофону відеореєстратор запише звук в салоні авто. Якщо ж відбувається в автомобілі носить конфіденційний характер - функцію аудіозаписи можна відключити.


Про виробника


Відеореєстратор, GT, A10