Відеореєстратор Aspiring Alibi 4 Wi-Fi Super Night Vision (AL17896

Виробник: Aspiring
Модель: Alibi 4
Наявність: В наявності
Артикул: 545471
Гаратія: 12
MPN: U0331910

  • 2 240 грн

Найнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Відеореєстратор Aspiring Alibi 4 Wi-Fi Super Night Vision (Alibi 4)

Якісний Full HD відеореєстратор з зручним управлінням. Володіючи досить скромними габаритами і ергономічною конструкцією, відеореєстратор поєднує в собі відмінну якість відео з роздільною здатністю Full HD і дуже зручне управління з можливістю активації всіх основних функцій одним натисканням. Також, варто відзначити, що дана модель оснащена 3-дюймовим екраном, що дозволяє комфортно працювати з настройками девайса, переглядати відзнятий матеріал і швидко вибирати найбільш оптимальний для зйомки ракурс.

Чудова картинка з високою деталізацією і широким кутом огляду. Відеореєстратор оснащений високочутливим сенсором AR0238, 6-ти шарове скляними лінзами і продуктивний процесор NTK96658. Завдяки такій «начинці» дана модель приємно дивує чудовою якістю роликів з високою деталізацією, мінімальним рівнем шумів і кутом огляду 150 градусів, що дозволяє відобразити всі смуги руху.

Також цей пристрій підтримує запис з частотою 30 кадрів в секунду для точного відображення швидко рухомих об´єктів, а спеціальний режим WDR забезпечить чудовий результат при зйомці проти сонця або в нічний час. Детектор руху, функція фотозйомки, що відключається мікрофон і інші корисні можливості. Крім усього іншого, відеореєстратор оснащений детектором руху, що дозволяє стежити за тим, що відбувається попереду автомобіля в той час, коли ви залишаєте його.


Про виробника


Відеореєстратор, Aspiring, Alibi, 4, Wi-Fi, Super, Night, Vision, (AL17896