Комп´ютер GIGABYTE BRIX (GB-BRI3-8130)

Новинка
Виробник: GIGABYTE
Модель: GB-BRI3-8130
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 547202
Гаратія: 12
MPN: U0334255

  • 13 099 грн


Стислі характеристики
Intel
Ідентифікатор моделі 8130U
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Комп´ютер GIGABYTE BRIX (GB-BRI3-8130)

Brix - це ультракомпактна обчислювальна платформа нового покоління від Gigabyte, яку можна використовувати в якості універсального медіацентру або додаткової домашньої системи. Оформлений в стильному чорному алюмінієвому корпусі, витончений Gigabyte Brix легше і компактніше аналогів.

Особливості: нове покоління ультракомпактних обчислювальних платформ. Міні-ПК Gigabyte Brix - це універсальний DIY-комплект для самостійної збірки, який поставляється разом з сучасним ЦП Intel. Переосмислення концепції проектування портативних комп´ютерів, дозволило інженерам Gigabyte створити повнофункціональний комп´ютер, який вміщується на долоні, і в той же час надає користувачеві можливість підключити до системи сучасні дисплеї і периферійні пристрої без будь-яких обмежень. Brix - ідеальне рішення для втілення концепції HTPC, повноцінний ПК для дому та офісу, а крім того - справжня знахідка для комерційного застосування, наприклад в якості цифрового рекламного кіоску.

Функція Dual Digital Displays. Оснащений цифровими відеоінтерфейсу VGA і HDMI, міні-ПК передбачає можливість підключення до комп´ютера одночасно двох дисплеїв, що дозволяє позиціонувати Brix як ідеального домашнього або ПК широкого профілю для вирішення спеціалізованих завдань, зокрема для продуктивної роботи з промисловими або комерційними додатками, які вимагають підключення декількох моніторів.

Гнучке і компактне рішення для самостійної збірки. Ультракомпактний ПК Brix поставляється у вигляді DIY-комплекту для самостійної збірки разом з бездротовим Wi-Fi модулем і роз´ємом Mini PCIe, а також мережевим кабелем і зовнішнім блоком живлення, який задовольняє вимогам діючих на локальному ринку стандартів. Для початку роботи користувачеві залишається тільки встановити SO-DIMM модуль ОЗП і накопичувач.

Підтримка стандарту VESA. У комплект поставки Brix входить кріплення VESA, за допомогою якого можна встановити міні-ПК на задній стінці монітора або HD-телевізора не порушуючи звичного зовнішнього вигляду цих пристроїв. Це дуже елегантний спосіб перетворити будь-який VESA-сумісний дисплей або телевізор в повнофункціональний комп´ютер і компактний кіоск цифрової реклами.


Загальні харатктеристики

Intel
Ідентифікатор моделі 8130U
Бездротовий зв'язок Wi-Fi, Bluetooth
Вид Неттоп
Виробник чіпу відеокарти Intel
Висота, мм 34
Гарантія, міс 12
Глибина, мм 113
Додатково VESA, Security Lock
Зовнішні порти і роз'єми 1 x HDMI, 1 x Нeadphone, 1 х mini DisplayPort, 2 x USB 3.0, 2 x USB 3.1, 1 x DC-in, 1 x RJ45
Кількість ядер 2 ядра
Колір чорний
Країна виробництва Тайвань
Модель відеокарти UHD Graphics 620
Об'єм встановленої пам'яті без ОЗП
Операційна система без ОС
Оптичний привід без DVD
Підтримка Boost режиму є
Провідна мережа (LAN) LAN
Розташування блоку живлення зовнішній адаптер живлення
Серія процесора Intel Core i3
Тип відеокарти вбудована
Тип ПК Barebone система
Типи внутрішніх накопичувачів без накопичувача
Частота в Boost, ГГц 3.4
Частота процесора, ГГц 2.2
Ширина, мм 119

Про виробника


Комп´ютер, GIGABYTE, BRIX, (GB-BRI3-8130)