Оптичний привід DVD±RW ASUS SDRW-08U9M-U/BLK/G/AS

Знижка: -9%
Модель: SDRW-08U9M-U/BLK/G/AS
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 617488
Гаратія: 24
MPN: U0423547

  • 1 139 грн1 038 грн


Стислі характеристики
Інтерфейс підключення USB 2.0, зовнішній
Гарантія, міс 24
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Оптичний привод у стилі ультрабуків

ASUS ZenDrive U9M — це зовнішній записувальний DVD-привод, виготовлений у тонкому корпусі з відмітним дизайном у стилі Zen. Завдяки підтримці інтерфейсів USB Type-A і Type-C, його можна легко під´єднати до будь-якого сучасного комп´ютера.

Стильний корпус з оригінальним дизайном у стилі Zen

Привод ASUS ZenDrive U9M має корпус завтовшки всього 13 мм, що робить його ідеальним аксесуаром для тонких і легких ноутбуків. Його прикрашає оздоблення, подібне до концентричних кіл, типове для пристроїв ASUS, виготовлених у стилі Zen.

Два інтерфейси

За допомогою включених до комплекту поставки кабелів цей привод можна під´єднати до портів USB, виготовлених і як традиційний роз´єм Type-A, і як оборотний роз´єм Type -C.

Захист

На відміну від багатьох інших оптичних приводів, ASUS ZenDrive U9M є сумісним із носіями формату M-Disc, які можуть зберігати записану на них інформацію понад тисячу років, у той час як традиційні жорсткі диски і «флешки» гарантовано слугуватимуть не більше ніж десятиліття. Технологія M-Disc — ідеальний засіб архівного зберігання особливо цінних даних.

Функціональне програмне забезпечення

До комплекту програмного забезпечення, що постачається з ASUS ZenDrive U9M, входить Nero BackItUp — зручний засіб створення резервних копій даних, призначений для Android-смартфонів і планшетів, CyberLink Power2Go 8 — інструмент для записування оптичних дисків із функцією шифрування конфіденційних файлів, а також PowerBackup — автоматизована система резервного копіювання для комп´ютерів.


Загальні харатктеристики

Інтерфейс підключення USB 2.0, зовнішній
Гарантія, міс 24
Колір чорний
Країна виробництва Тайвань
Призначення зовнішній
Тип поставки BOX
Швидкість CD (max) 24x
Швидкість DVD (max) 24x

Оптичний, привід, DVD±RW, ASUS, SDRW-08U9M-U/BLK/G/AS