Процесор AMD Ryzen 5 2600X (YD260XBCAFBOX)

Знижка: -2%
Виробник: AMD
Модель: YD260XBCAFBOX
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 312828
Гаратія: 36
MPN: U0290346

  • 5 195 грн5 082 грн


Стислі характеристики
Гарантія, міс 36
Графічне ядро немає
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Процесор AMD Ryzen 5 2600X
У новій архітектурі AMD Zen використовується потужний механізм виконання, а також підтримується функція одночасної багатопоточності. Нова трирівнева кеш-пам´ять з низькою затримкою і нові алгоритми попередньої вибірки значно зменшують кількість кеш-промахів і збільшують пропускну здатність у порівнянні з попередньою мікроархітектури.

В Zen новітні методи обробки даних поєднуються з високою продуктивністю і конструкцією з низьким енергоспоживанням. Це дозволяє створити збалансовану і універсальну архітектуру пристроїв для домашніх настільних ПК, ноутбуків, центрів обробки даних і суперкомп´ютерів.

Продуктивність і ефективність для додатків наступного покоління. Хмарні обчислення, продуктивність підприємств, технології віртуальної реальності, ігри і безпеку даних відкривають нові горизонти і вимагають більш високого рівня продуктивності обчислень при максимальній енергоефективності. Спочатку інженери компанії AMD розробляли нову архітектуру Zen, щоб задовольнити всі ці вимоги за допомогою високопродуктивного механізму виконання, кеш-пам´яті більшого об´єму і потужних можливостей багатопотокової обробки даних.

Особливості мікроархітектури Zen. Ядра Zen створені для ефективного використання наявних ресурсів мікроархітектури і забезпечення оптимальної обчислювальної продуктивності. У порівнянні з нашою попередньою архітектурою трирівнева система кешування і нові алгоритми попередньої вибірки дозволяють значно підвищити продуктивність кеш-пам´яті і механізмів виконання.

Загальні харатктеристики

Гарантія, міс 36
Графічне ядро немає
Кількість потоків 12 потоків
Кількість ядер 6 ядер
Країна виробництва США
Мікроархітектура Zen+
Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня L2: 3MB
Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня L3: 16MB
Сімейство процесора AMD Ryzen
Тактова частота ядра 3.6GHz
Теплопакет 95W
Тип поставки Box (Wraith Spire cooler)
Тип сокету AM4

Про виробника


Процесор, AMD, Ryzen, 5, 2600X, (YD260XBCAFBOX)