Корпус Modecom ADVANCED GAMING C4 DARK (AT-MGC4-DARK-000000-0002)

Виробник: Modecom
Модель: AT-MGC4-DARK-000000-0002
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 558466
Гаратія: 12
MPN: U0347941
Ціна від: 28.02.2021

  • 1 475 грн


Стислі характеристики
Встановлення довгих відеокарт до 380 мм
Гарантія, міс 12
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Корпус Modecom ADVANCED GAMING C4 DARK (AT-MGC4-DARK-000000-0002)

MAG C4 DARK - ігровий корпус midi. Це для тих, хто хотів би використовувати материнську плату ATX або microATX. MAG C4 DARK має сучасний дизайн і нестандартну похилу раму. Його просторий салон вміщає до 6 жорстких дисків, в тому числі 3 без інструменту.

Корпус оснащений двома 12-сантиметровими вентиляторами, попередньо встановленими. Контролер, розташований на верхній панелі, може використовуватися для регулювання швидкості обертання вентилятора. Інтер´єр буде містити довгі відеокарти і високопродуктивні кулери.

Частиною кожного комп´ютера є корпусу. Вони потрібні не тільки для красивої упаковки всіх деталей, але і виконують важливу функцію - забезпечують розміщення і жорстку фіксацію всього пристрою. З його допомогою проводиться електроживлення, і він же захищає тендітні елементи від зовнішніх факторів. Цю деталь ПК ще називають системним блоком. У нього поміщається материнка, процесор і складові охолоджувальної системи, ОЗУ, HDD, дисковод, приводи для клавіатури, мишки.

Системні блоки для ПК розподіляють за кількома класифікаціями і різноманітні параметрами. Фахівці з «залозу» спочатку розділяють їх за призначенням і виконання завдань. Виділяють кілька стандартів вироби - АТ, АТС, micro ATX або Rack.

Серед майстрів і користувачів зарядженими комп´ютерами популярні АТС, так як в нього поміщають материнські плати нового покоління. Він характеризується легким і швидким доступом до складових комп´ютера. Монтується модернізована система вентиляції всередині вироби. Можна контролювати енергоспоживання.

Варіант Mini-ATX відноситься до малогабаритним. Ця модель підходить для людей у ​​відрядженнях. В таких приладах буде не дуже багато деталей і потужність знижується. Форми АТ сильно застаріли і практично не експлуатуються сучасними користувачами.

За призначенням всі корпуси поділяють на два типи: звичайні. Компанії використовують найпростіші метали для виготовлення продукції. У них менша кількість виходів під аксесуари і отворів під складові ПК. Буває вмонтований блок живлення, але він часто має слабку потужність.

Геймерські. Проводять його часто з алюмінію, для якнайшвидшого охолодження системи. У нього додаються додаткові слоти для інших елементів. Проводитися можуть з дверцятами для відстеження процесів, швидкого доступу до «нутрощів», а також в декоративних цілях. Вони часто йдуть без блоку живлення, щоб покупець міг підібрати потрібний по потужності.


Загальні харатктеристики

Встановлення довгих відеокарт до 380 мм
Гарантія, міс 12
Зовнішні роз'єми 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, Audio
Кількість і розмір встановлених вентиляторів 2 х 120 мм
Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " 2
Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " 2
Кількість слотів розширення 7
Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" 4
Класс корпусу Класичні
Країна виробництва Китай
Максимальна висота процесорного кулера 16 см
Матеріал корпусу метал, пластик
Наявність блоку живлення без блоку живлення
Охолоджуючі елементи вентиляційні решітки
Підтримувані материнські плати ATX, Micro - ATX
Розмір, мм 180 x 440 x 475 мм
Розташування блоку живлення нижнє
Спосіб установки вертикальний
Типорозмір Miditower

Про виробника


Корпус, Modecom, ADVANCED GAMING C4 DARK, (AT-MGC4-DARK-000000-0002)