Відеокарта ASUS GeForce RTX2070 SUPER 8192Mb ROG STRIX OC GAMING (ROG-STRIX-RTX2070S-O8G-GAMING)

Знижка: -7%
Модель: ROG-STRIX-RTX2070S-O8G-GAMING
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 578715
Гаратія: 36
MPN: U0375568

  • 22 464 грн20 901 грн


Стислі характеристики
Інтерфейс PCI-Express x16 3.0
Версія DirectX 12
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Оптимізовані вентилятори

Високоякісні вентилятори Wing-blade з оптимізованою геометрією крильчатки збільшують статичний повітряний тиск на 105%, як порівняти зі звичайними осьовими, а захист від пилу, підтверджений сертифікатом IP5X, гарантує їхню довгу роботу.

Безшумний режим роботи
У разі малого й середнього рівнів навантаження, коли температура графічного процесора залишається нижче 55°, вентилятори зупиняються й кулер охолоджує відеокарту в пасивному режимі, тобто з нульовим рівнем шуму. Якщо ж температура перевищить вказане значення, вентилятори автоматично відновлять свою роботу.

Технологія MaxContact
Технологія MaxContact дає змогу зробити поверхню основи радіатора, який встановлений на графічному процесорі, більш гладкою. Площа контакту збільшена вдвічі, як порівняти зі звичайними радіаторами, що набагато покращує тепловідведення.

Технологія Auto-Extreme
Процес виготовлення всіх відеокарт серії ROG Strix повністю автоматизований (технологія Auto-Extreme). Зазвичай паяння елементів наскрізного й поверхневого монтування здійснюється в окремі етапи, а технологія Auto-Extreme дає змогу зробити це за один, що зменшує термічне навантаження на компоненти й робить непотрібним застосування жорстких хімікатів для очищення. Результат – менший вплив виробництва на довкілля, заощадження електроенергії й більш надійний кінцевий продукт.

Підсилювальна пластина
Міцна алюмінієва пластина на зворотному боці відеокарти запобігає вигину друкованої плати, захищає від ушкоджень компоненти, що містяться на ній та електричні з´єднання.

Підсвітка Aura
Стильна світлодіодна підсвітка Aura, реалізована на кожусі та підсилювальній пластині відеокарти, підтримує величезну палітру відтінків у поєднанні з захопливими візуальними ефектами. Її колір може змінюватися залежно від температури або в такт вашій улюбленій музиці. Крім того, за допомогою програми Aura Sync робота підсвітки різних компонентів синхронізується між собою. Шукайте логотип Aura Sync – ним зазначені продукти, що підтримують технологію синхронізації підсвітки від Asus!

Режим невидимки
Вимикання підсвітки
Часом усе ми втомлюємося від буйства барв. Ось чому відеокарта ROG Strix GeForce RTX 2070 обладнана зручною кнопкою режиму невидимки. Досить одного натискання – і вся її підсвітка миттєво згасне.

Два профілі BIOS
Що у вас у пріоритеті: знижена температура графічного чипа або менше шуму від відеокарти? У швидкісному режимі Performance вентилятори будуть обертатися швидше, щоб утримувати температуру на максимально низькому рівні, а в малошумному режимі Quiet відеокарта буде більш тихою завдяки певному збільшенню температури за такого самого енергоспоживання та продуктивності. Для ще більш гнучкого налаштування системи охолодження скористайтеся нашою ексклюзивною утилітою GPU Tweak II.

Asus FanConnect II
Технологія Asus FanConnect II означає, що на відеокарті є пара 4-контактних роз´ємів для під´єднання корпусних вентиляторів із регулюванням за ШІМ або напругою. Зміна їхньої швидкості відбувається на основі температури центрального або графічного процесора. Крім того, користувачеві надається можливість гнучкого налаштування алгоритму регулювання.

Віртуальна реальність
З підтриманням сучасних методів рендерингу, трасування променів у режимі реального часу і функції штучного інтелекту, відеокарта ROG Strix GeForce RTX 2070 виводить технологію віртуальної реальності на новий рівень. Крім того, під´єднання VR-шоломів наступного покоління відбувається максимально просто і швидко одним-єдиним кабелем завдяки інтерфейсу VirtualLink, реалізованому через роз´єм USB Type-C.

Технологія NVIDIA G-SYNC
Відеокарта ROG Strix GeForce RTX 2070 підтримує технологію NVIDIA G-Sync, яка синхронізує частоту оновлення екрана монітора з частотою виведення кадрів графічним процесором. Завдяки G-Sync усувається неприємний ефект розриву кадру і зменшується затримка відтворення, що забезпечує як вищу якість картинки, так і поліпшену реакцію гри на дії користувача.


Загальні харатктеристики

Інтерфейс PCI-Express x16 3.0
Версія DirectX 12
Версія OpenGL 4.5
Вид охолодження кулер, радіатор
Гарантія, міс 36
Графічний чіп GeForce RTX 2070
Кількість вентиляторів 3 шт
Країна виробництва Китай
Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення 550 Вт
Максимальна роздільна здатність 7680 x 4320
Максимальне число дисплеїв 4
Об'єм вбудованої пам'яті 8 ГБ
Роз'єми 2 х HDMI, 2 x DisplayPort, USB Type-C
Роз'єми додаткового живлення 6+8 pin
Розміри (мм) 305 x 130.66 x48.9 мм
Розрядність шини пам'яті 256 Bit
Сімейство графіки NVIDIA
Сумісність з HDCP так
Тип пам'яті GDDR 6
Тип системи охолодження активний
Частота пам'яті 14000 MHz
Частота ядра (Base) 1410 MHz
Частота ядра (Boost) 1815 MHz

Відеокарта, ASUS, GeForce, RTX2070, SUPER, 8192Mb, ROG, STRIX, OC, GAMING, (ROG-STRIX-RTX2070S-O8G-GAMING)