Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX2060 SUPER 8192Mb WINDFORCE (GV-N206SWF2OC-8GD)

Виробник: GIGABYTE
Модель: GV-N206SWF2OC-8GD
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 572985
Гаратія: 36
MPN: U0366649
Ціна від: 16.01.2021

  • 17 172 грн


Стислі характеристики
Інтерфейс PCI-Express x16 3.0
Версія DirectX 12
Всі характеристики



Найнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER це відеокарта середнього цінового рівня побудована на новій архітектурі Turing, продовження лінійки NVIDIA GeForce RTX 2060, вона по продуктивності швидше NVIDIA GeForce GTX 1080.

Відеокарта GeForce RTX 2060 SUPER працює на базі архітектури NVIDIA Turing, забезпечуючи неймовірну продуктивність і можливості трасування променів в реальному часі і штучного інтелекту в нових іграх абсолютно для всіх користувачів. Озбройтеся відеокартами RTX.

Відеокарти GeForce RTX SUPER створені на базі NVIDIA Turing, найсучаснішої в світі архітектури для ігор і роботи з графікою. Отримаєте по-справжньому революційну продуктивність завдяки спеціальним ядрам з підтримкою технологій штучного інтелекту і трасування променів, які забезпечують неперевершені можливості.

У новій серії відеокарт GeForce RTX SUPER ще більше ядер і більш висока тактова частота, що забезпечує до 25% більше продуктивності в порівнянні з оригінальною серією RTX 20. Зарядіть свій ПК СУПЕР міццю!

Ядра RT. Апаратне прискорення трасування променів, завдяки якому обробляється до 10 млрд променів в секунду, що в 10 разів перевершує можливості відеокарт попередніх поколінь. Це дозволяє проводити трасування променів в реальному часі, створюючи об´єкти і оточення з фізично точними тінями, відбиттями, заломленнями і освітленням.

Тензорні ядра. Штучний інтелект є рушійною силою найбільших технологічних досягнень в історії, а завдяки архітектурі Turing можливості штучного інтелекту стають доступні в комп´ютерній графіці. Продуктивність більше 100 Терафлопс в операціях з використанням ІІ для значного підвищення швидкодії в іграх з NVIDIA DLSS.

Шейдери нового покоління. Технологія Variable Rate Shading оптимально розподіляє ресурси на обробку ділянок зображення з різною деталізацією, підвищуючи загальну продуктивність і не впливаючи на сприймається якість картинки. Просунута технологія обробки геометрії Mesh Shaders підтримує на порядок більше число об´єктів в сцені, що дозволяє створювати більш складні і барвисті світи.

Паралельна обробка. Завдяки одночасній обробці даних з плаваючою точкою і цілими числами графічні процесори Turing більш ефективно справляються зі складними обчислювальними навантаженнями в сучасних іграх.

Трасування променів-важлива складова ігрової графіки, що моделює фізичну поведінку світла. Вона забезпечує рендеринг кінематографічної якості для створення насичених візуальних ефектів в іграх, які раніше були неможливі.

Стримьте ігри, знімайте відео і скріншоти і діліться ними з друзями. Своєчасно оновлюйте драйвера відеокарти і оптимізуйте ігрові налаштування. GeForce Experience дозволить вам все це зробити з легкістю. Відмінний додаток-компаньйон до відеокарти GeForce.

DirectX 12/DXR дозволяє розробникам створювати вражаючі графічні ефекти для ПК-ігор на ОС Microsoft Windows. Відеокарти GeForce підтримують інноваційні можливості DX12, такі як трасування променів і Variable rate shading, забезпечуючи в іграх надреалістичні візуальні ефекти і більш швидку зміну кадрів.


Загальні харатктеристики

Інтерфейс PCI-Express x16 3.0
Версія DirectX 12
Версія OpenGL 4.5
Вид охолодження кулер, радіатор
Гарантія, міс 36
Графічний чіп GeForce RTX 2060 SUPER
Кількість вентиляторів 2 шт
Країна виробництва Китай
Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення 550 Вт
Максимальна роздільна здатність 7680 x 4320
Максимальне число дисплеїв 4
Об'єм вбудованої пам'яті 8 ГБ
Роз'єми 3 x DisplayPort, HDMI
Роз'єми додаткового живлення 8 pin
Розміри (мм) L=265 W=121 H=40 mm
Розрядність шини пам'яті 256 Bit
Сімейство графіки NVIDIA
Тип пам'яті GDDR 6
Тип системи охолодження активний
Частота пам'яті 14000 MHz
Частота ядра (Boost) 1680 MHz

Про виробника


Відеокарта, GIGABYTE, GeForce, RTX2060, SUPER, 8192Mb, WINDFORCE, (GV-N206SWF2OC-8GD)