Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX2080 Ti 11Gb AORUS X (GV-N208TAORUS X-11GC)

Виробник: GIGABYTE
Модель: GV-N208TAORUS X-11GC
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 534236
Гаратія: 36
MPN: U0326216

  • 50 118 грн


Стислі характеристики
Інтерфейс PCI-Express x16 3.0
Версія DirectX 12
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX2080 Ti 11Gb AORUS X (GV-N208TAORUS X-11GC)

Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 2080 Ti 11GB Aorus Xtreme WaterForce отримає водоблок. Новинка буде оснащуватися водоблоком з повним покриттям. Крім того, новинка явно буде заснована не на референсной друкованій платі. Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 2080 Ti 11GB Aorus Xtreme WaterForce отримає водоблок. Для роботи буде потрібно підключення двох роз´ємів живлення (8 + 8). Частота: 1770 МГц для ядра і 14 136 МГц для пам´яті. Судячи з усього, це буде перша модель RTX 2080 Ti з розігнаної пам´яттю.

Gigabyte Technology - компанія в Тайвані, яка створює комп´ютерну продукцію, перш за все відеокарти і системні плати. Працює фірма з 1986 року. Спочатку це була всього лише група дослідників, але поступово компанія здобула світову популярність і стала лідирувати на ринку графічних прискорювачів і системних плат. До 2008 року фірма стала холдингом, включивши до свого складу Gigabyte Communication, яка випускає комунікатори і смартфони під торговою маркою GSmart.

Сьогодні GIGABYTE має величезний асортимент продукції, що випускається, в їх числі - настільні і мобільні ПК, ноутбуки, сервери, рішення для цифрового будинку, пристрої комунікації, пристрої мобільного і портативного типу. В останні роки корпорація стала передовим виробником, який випускає системні плати. Статистика говорить про те, що кожна четверта плата, яка використовується в світі, зроблена компанією Gigabyte Technology.

Початком заснування компанії GIGABYTE вважається 1986 рік. Вона була створена спочатку як об´єднана група дослідників і розробників. Подібно до багатьох інших провідних світових ІТ-компаніям, GIGABYTE починала свій шлях з нуля, тобто з маленькою лабораторії, яку заснували кілька інженерів-ентузіастів. У молодих людей були новаторські ідеї в області виробництва системних плат, і тому вони змогли швидко знайти своє місце на ринку комплектуючих для персональних комп´ютерів. В даний час це світовий лідер ринку системних плат і графічних прискорювачів.

GIGABYTE прагне максимально збільшити коло своїх клієнтів. Компанією постійно розширюється асортимент продукції. У неї входять різноманітні електронні пристрої. Наприклад, пристрої зв´язку, настільні персональні комп´ютери, сервери, ноутбуки, рішення для цифрового будинку, мобільні та портативні пристрої. Інакше кажучи, зараз GIGABYTE виробляє продукцію різної спрямованості. І для будинку, і для роботи. Компанія підтримує всебічно і оперативно клієнтів по всьому світу. GIGABYTE бачить своє завдання в тому, щоб задовольняти запити клієнтів.

Про обсяги присутності компанії на ринку досить сказати, що в кожному десятому персональному комп´ютері на планеті є системна плата GIGABYTE. У своїх повсякденних справах GIGABYTE керується гаслом «Upgrade Your Life». Компанія задіє весь потенціал сучасних мережевих технологій для того, щоб ефективно задовольнити запити своїх клієнтів по всій планеті. Компанія встановлює прямий контакт своєї марки з кожним споживачем. Здійснюється це через її власні продукти і через точки взаємодії з клієнтами, яких налічується безліч.


Загальні харатктеристики

Інтерфейс PCI-Express x16 3.0
Версія DirectX 12
Версія OpenGL 4.5
Вид охолодження кулер, радіатор
Гарантія, міс 36
Графічний чіп GeForce RTX 2080 Ti
Кількість вентиляторів 3 шт
Країна виробництва Китай
Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення 750 Вт
Максимальна роздільна здатність 7680 x 4320
Максимальне число дисплеїв 4
Об'єм вбудованої пам'яті 11 ГБ
Роз'єми 3 x DisplayPort, 3 х HDMI, USB Type-C
Роз'єми додаткового живлення 8 + 8 pin
Розрядність шини пам'яті 352 Bit
Сімейство графіки NVIDIA
Технології Multi-GPU SLI, 2-way
Тип пам'яті GDDR 6
Тип системи охолодження активний
Частота пам'яті 14140 MHz
Частота ядра (Base) 1545 MHz
Частота ядра (Boost) 1770 MHz

Про виробника


Відеокарта, GIGABYTE, GeForce, RTX2080, Ti, 11Gb, AORUS, X, (GV-N208TAORUS, X-11GC)