Відеокарта MSI Radeon RX 5700 XT 8192Mb GAMING (RX 5700 XT GAMING)

Виробник: MSI
Модель: RX 5700 XT GAMING
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 601905
Гаратія: 36
MPN: U0403745

  • 19 967 грн


Стислі характеристики
Інтерфейс PCI Express 4.0
Версія DirectX 12
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Щоб грати по-новому, потрібно створювати свої правила гри! Графічні процесори AMD Radeon RX 5700-ї серії з інноваційною мікроархітектурою RDNA забезпечують виняткову продуктивність і реалістичне зображення в іграх. Radeon RX 5700 — швидкість під вашим контролем!

Реалістична картинка — на високій швидкості
Мікроархітектура RDNA, на базі якої створено графічні процесори Radeon RX 5700, оптимізована під підтримку віртуальної реальності та різні технології (Radeon Image Sharpening, FidelityFX тощо), які слугують для підвищення якості зображення в іграх.

Нові можливості
Здобудьте перевагу над суперниками завдяки зменшеній затримці зображення (технологія Radeon Anti-Lag), насолодіться якісним зображенням завдяки адаптивній синхронізації (AMD Radeon FreeSync) і використовуйте всі можливості новітньої версії програми Radeon Software!

Мікроархітектура RDNA
У графічному процесорі Radeon RX 5700 реалізовані зовсім нові обчислювальні блоки, нові інструкції, що краще підходять для створення візуальних ефектів, і багаторівневий кеш, що неабияк зменшує латентність під час гри.

Мистецтво грати безшумно
Культова серія відеокарт Gaming з двовентиляторним кулером повертається! Чорний колір поєднується в їхньому вигляді із сірим кольором збройового металу, обидва кольори чудово гармонують із повноколірною підсвіткою. Нові відеокарти MSI Gaming створені, щоб дивувати вас!

Барвиста підсвітка
Наповніть своє відеокарту яскравими кольорами за допомогою вбудованої підсвітки. Скориставшись утилітою Mystic Light, можна вибрати серед мільйонів відтінків і декількох динамічних візуальних ефектів. Міняти зовнішній вигляд пристрою — гранично просто, потрібно лише зробити кілька клацань мишкою. Якщо ж ви трохи втомилися від буйства барв, то можете так само легко повністю вимкнути підсвітку.

Покращена вентиляція
Для належного охолодження відеокарти потрібна добра вентиляція. Завдяки тому, що проміжок між підсилювальною пластиною та друкованою платою зроблений трохи більший, ніж зазвичай, у нього проходить більше повітря, що забезпечує поліпшене розсіювання тепла.

Система охолодження Twin Frozr 7
Потужна система охолодження Twin Frozr 7-го покоління з інноваційними вентиляторами Torx 3.0 гарантує стабільну та тиху роботу відеокарти завдяки низькій температурі.

Надійне охолодження
Масивна система охолодження з продуманою аеродинамікою гарантує належний температурний режим для всіх компонентів пристрою.

Вентилятори Torx Fan 3.0
Вентилятори Torx останньої версії піднімають планку ефективності ще вище. Традиційні лопаті з оновленою крильчаткою фокусують повітряний потік, який потім прямує вниз дисперсійними лопатями, створюють збільшене статичний тиск.

  • Дисперсійні лопаті вентилятора мають більш крутий профіль, що сприяє більшому прискоренню повітряного потоку, збільшуючи ефективність охолодження.
  • Традиційні лопаті вентилятора створюють постійний повітряний потік і направляють його на масивний радіатор охолодження.

ZeroFrozr — насолоджуйтеся тишею!
Суть технології ZeroFrozr, вперше представленої компанією MSI у 2008 році, проста — під низькими навантаженнями вентилятори системи охолодження повністю зупиняються, щоб зробити відеокарту безшумною. Якщо ж навантаження зросте, і температура підніматиметься, вентилятори автоматично відновлять свою роботу.

Охолодження системи живлення
На силових елементах відеокарти встановлена алюмінієва пластина, що сприяє їхньому охолодженню й оптимізації ефективності.

Продумана аеродинаміка
Радіатор системи охолодження оптимізований щодо аеродинаміки.

Хвиляста форма ребер дає нагоду повітряному потоку легше проходити через радіатор, що сприяє зниженню рівня шуму.
Технологія Airflow Control слугує для того, щоб повітряний потік прямував безпосередньо на теплові трубки, водночас завдяки збільшеній площі тепловидатності він може поглинути більше тепла, перш ніж покинути радіатор.

Справжнє охолодження
Щільно прикручений до друкованої плати, радіатор забезпечує найкраще розсіювання тепла та зміцнює плату.

Поліпшені теплові трубки
Мідні теплові трубки проходять крізь масивний радіатор, що складається з безлічі алюмінієвих ребер, розподіляє тепло по всій його довжині. Для найбільшого ефекту вони розташовуються максимально щільно один до одного в основі радіатора, у районі контакту з графічним процесором.

Мідна основа
В основі кулера міститься масивна пластина з нікельованої міді, яка відводить тепло від графічного чипа відеокарт серії MSI GAMING і передає його на теплові трубки для подальшого розсіювання.

Термоінтерфейс Compound X
Під час створення ідеальної системи охолодження потрібно враховувати кожну деталь, і тому в кулерах відеокарт MSI застосується високоякісна термопаста, яка є ефективним і довговічним тепловим інтерфейсом.

Термопрокладки
На безлічі компонентів пристрою встановлені термопрокладки, які передають тепло радіатора для зниження робочої температури.

Оптимізована розводка
Під металевими радіаторами ховається найголовніше — друкована плата, на якій розміщені всі компоненти відеокарти. Оптимізована розводка електронних з´єднань між ними дає змогу їм обмінюватися даними на максимальній швидкості.

Охолодження пам´яті та захист від вигину
Лита металева пластина виконує функцію тепловідведення для модулів пам´яті, а також слугує захистом від вигину, з´єднуючись із кронштейном портів введення-виведення. Фази живлення з правого боку закриті пластиною, яка з´єднана безпосередньо з радіатором для кращого охолодження.

Покращена друкована плата
Не всі друковані плати однаково якісні. Плата від MSI відрізняється від референсної більш потужною системою живлення, великою кількістю шарів і більшою площею. Все це зрештою виражається в більш стабільній роботі пристрою.

Оптимізація завантаження ліній живлення
Завдяки спеціальним інженерним рішенням, реалізованим на оригінальній друкованій платі, ця відеокарта здатна споживати більше електроенергії через PCIe-роз´єми, а не через слот PCIe материнської плати. Отже, вона дістає стабільне живлення без ризику перевантаження материнської плати.

Функціональне програмне забезпечення
Додається до відеокарти MSI програмне забезпечення допоможе вичавити з неї максимум швидкості та персоналізувати її параметри на свій смак.


Загальні харатктеристики

Інтерфейс PCI Express 4.0
Версія DirectX 12
Версія OpenGL 4.6
Вид охолодження кулер, радіатор
Гарантія, міс 36
Графічний чіп Radeon RX 5700 XT
Кількість вентиляторів 2 шт
Країна виробництва Китай
Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення 750 Вт
Максимальна роздільна здатність 7680 x 4320
Максимальна споживана потужність 225 Вт
Максимальне число дисплеїв 4
Об'єм вбудованої пам'яті 8 ГБ
Роз'єми 3 x DisplayPort, HDMI
Роз'єми додаткового живлення 8 + 8 pin
Розрядність шини пам'яті 256 Bit
Сімейство графіки AMD
Сумісність з HDCP так
Тип пам'яті GDDR 6
Тип системи охолодження активний
Частота пам'яті 14000 MHz
Частота ядра (Boost) 1905 MHz

Про виробника


Відеокарта, MSI, Radeon, RX, 5700, XT, 8192Mb, GAMING, (RX, 5700, XT, GAMING)