Жорсткий диск 3.5" 500Gb WD (#WD5000AURX-FR#)

Виробник: WD
Модель: #WD5000AURX-FR#
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 300997
Гаратія: 12
MPN: U0273242

  • 718 грн


Стислі характеристики
Інтерфейс SATA III
Інше Recertified
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Відмінні жорсткі диски HDD Western Digital характеризуються великою ємністю накопичувача, високими пропускною здатністю інтерфейсу і швидкістю передачі даних.
Такі моделі відмінно доповнять ваш комп´ютер, зроблять його більш швидким і функціональним.

Жорсткий диск 3.5" 500Gb Western Digital (WD5000AURX) - внутрішній жорсткий накопичувач, створений відповідно до знаменитих стандартів якості Western Digital, має повний спектр функцій, що сприяють підвищенню його швидкодії.

Накопичувачі Western Digital мають інтерфейс SATA або PATA, об´єм кеш-пам´яті від 8 до 16 МБ і повний спектр функцій, що сприяють підвищенню швидкодії.

Завдяки застосуванню фірмової технології WhisperDrive рівень шуму у цих накопичувачів знаходиться у самого порогу сприйняття людського слуху.
А технологія Soft Seek оптимізує алгоритми переміщення блоку головок, що сприяє підвищенню ефективності роботи накопичувача і зниженню рівня шуму при операціях читання і запису.


Загальні харатктеристики

Інтерфейс SATA III
Інше Recertified
Гарантія, міс 12
Країна виробництва Малайзія
Лінійка (Серія) WD AV
Об’єм 500 GB
Розмір буферу 64 MB
Швидкість обертання шпинделя 5400 об/хв

Про виробника

WD

WD

Western Digital пропонує широкий спектр технологій, пристроїв зберігання даних, систем та рішень як для бізнесу, так і для споживачів. Наші рішення, орієнтовані на дані, складаються із брендів Western Digital, G-TechnologyTM, SanDisk® та WD®.WD - про... Детальніше...

Жорсткий, диск, 3.5", , 500Gb, WD, (#WD5000AURX-FR#)