Жорсткий диск 3.5" 500Gb WD (WD5003ABYX)

Знижка: -16%
Виробник: WD
Модель: WD5003ABYX
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 36
Гаратія: 12
MPN: B0000993

  • 1 312 грн1 101 грн


Стислі характеристики
Інтерфейс SATA II
Інше Recertified
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

HDD 500GB WD (WD5003ABYX) - це накопичувачі підвищеної продуктивності. Накопичувачі WD серії RE4 мають 64 МБ кеш-пам´яті, два процесори і двохприводну систему позиціонування голівок що дозволяє забезпечити миттєве реагування у вимогливих серверах і системах для зберігання даних. Низька температура роботи і збільшений спектр засобів забезпечення надійності допомагають захистити ваш накопичувач, а також дані, що зберігаються на ньому.

Двохприводна система позиціонування голівок відрізняється підвищеною точністю розміщення блоку голівок над доріжками диска. Головний привід, працює за традиційним електромагнітним принципом, який переміщає блок голівок по приблизних координатах. Допоміжний привід, використовує пьезомотор, для точнішого позиціонування голівки над доріжкою.

Завдяки використанню двох процесорів, обчислювальна потужність накопичувачів WD серії RE4 має найвище показниками продуктивності.

У HDD 500GB WD (WD5003ABYX) використовується технологія StableTrac, яка передбачає закріплення валу електродвигуна з обох кінців, що дозволяє зменшити вплив зовнішньої вібрації, тим самим підвищує стабільність обертання пластинів що у свою чергу сприяє точному позиціонуванню блоку голівок під час операцій читання і запису.

У накопичувачах цієї серії використовується технологія PMR, яка дозволяє досягти більшої щільності запису вищої надійності і найкращих граничних характеристик пристроїв.

Для забезпечення надійної роботи кожен накопичувач компанії WD проходить тривалі випробування на відмову при різних температурах.

Загальні харатктеристики

Інтерфейс SATA II
Інше Recertified
Гарантія, міс 12
Країна виробництва Тайвань
Лінійка (Серія) RAID edition
Об’єм 500 GB
Розмір буферу 64 MB
Швидкість обертання шпинделя 7200 об/хв

Про виробника

WD

WD

Western Digital пропонує широкий спектр технологій, пристроїв зберігання даних, систем та рішень як для бізнесу, так і для споживачів. Наші рішення, орієнтовані на дані, складаються із брендів Western Digital, G-TechnologyTM, SanDisk® та WD®.WD - про... Детальніше...

Жорсткий, диск, 3.5", , 500Gb, WD, (WD5003ABYX)