Мережева карта Wi-Fi TP-Link TL-WN727N до 150Mbps, 802.11g/n

Знижка: -14%
Виробник: TP-Link
Модель: TL-WN727N
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 1551
Гаратія: 24
MPN: S0009565
Ціна від: 01.03.2021

  • 275 грн237 грн


Стислі характеристики
Інтерфейс USB
Безпека 64/128-бітне WEP-шифрування, Wi-Fi Protected Access (WPA, WPA2)
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Мережева карта Wi-Fi TP-Link TL-WN727N - бездротовий мережевий USB-адаптер серії N зі швидкістю передачі даних до 150 Мбіт/с

- Відмінна швидкість передачі даних стандарту 802.11 n до 150 Мбіт/с ідеальна для потокового відео і IP-телефонії
- Легке налаштування захисту бездротової мережі одним натисканням кнопки QSS
- Підтримка ОС Windows 2000 / XP / Vista / 7

Компакт-диск для зручності експлуатації пристрою
Мережевий адаптер TL-WN727N поставляється в комплекті з компакт-диском з утилітою, яка допомагає встановити програмне забезпечення і виконати налаштування бездротової мережі, включаючи настройку безпеки і бездротового з´єднання. Це дуже зручно навіть для початківців користувачів.

Швидкість бездротового підключення стандарту IEEE 802.11 n до 150 Мбіт/с – надійність бездротового сигналу
Завдяки підтримці технології IEEE 802.11 n, мережевий адаптер TL-WN727N характеризується більш потужними можливостями скорочення втрат даних при передачі на великі відстані або при подоланні перешкод в невеликому офісі або великій квартирі, навіть у залізобетонному будинку. До того ж, ви зможете з легкістю підключитися до бездротової мережі на великій відстані, там, де пристрої стандарту IEEE 802.11 g з цим завданням можуть і не впоратися.

Технологія CCA (оцінка зайнятості каналу) дозволяє автоматично уникнути конфлікту каналів шляхом вибору вільного каналу, а також повністю розкриває можливості прив´язки до каналу, що значним чином покращує бездротову передачу сигналу.

Призначення пристрою
Бездротовий мережевий USB-адаптер серії N TL-WN727N дозволить вам під´єднати настільний комп´ютер або ноутбук до бездротової мережі, і скористатися доступом в Інтернет по високошвидкісному підключенню. Мережевий адаптер підтримує стандарт IEEE 802.11 n зі швидкістю передачі даних по бездротовому підключенню до 150 Мбіт/с, ідеальною для онлайн-ігор і потокового відео.

Режими шифрування WPA / WPA2: надійний захист бездротових з´єднань
Що стосується безпеки WI-FI з´єднання, шифрування WEP більше не може вважатися самим досконалим і надійним захистом від вторгнень ззовні. На мережевому адаптеру TL-WN727N використовуються розроблені промисловою групою «WI-FI Alliance» алгоритми шифрування WPA/WPA2, надійно захищають бездротову мережу від потенційних загроз ззовні.

Налаштування безпеки натисненням однієї кнопки
Сумісний з режимом шифрування WPS (Wi-Fi Protected Setup™), мережевий адаптер TL-WN727N підтримує Майстер швидкого налаштування безпеки (QSS). При натисканні кнопки QSS встановлюється безпечне з´єднання, захищене за допомогою алгоритму шифрування WPA2, який вважається набагато більш надійним у порівнянні з шифруванням WEP. Застосування майстра дозволяє не тільки швидше виконати налаштування безпеки в порівнянні зі звичайними процедурами налаштування, але і також приносить додаткову зручність в тому, що вам не доведеться запам´ятовувати пароль.

Загальні харатктеристики

Інтерфейс USB
Безпека 64/128-бітне WEP-шифрування, Wi-Fi Protected Access (WPA, WPA2)
Гарантія, міс 24
Додатково підтримка ОС Windows 2000/XP/Vista
Країна виробництва Тайвань
Стандарт Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n
Упаковка BOX
Швидкість передачі данних до 150Mbps

Про виробника


Мережева, карта, Wi-Fi, TP-Link, TL-WN727N, до, 150Mbps, , 802.11g/n