Навушники Edifier W800BT Red

Знижка: -0%
Виробник: Edifier
Модель: W800BT Red
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 525034
Гаратія: 12
MPN: U0314317
Ціна від: 08.03.2021

  • 1 302 грн1 297 грн


Стислі характеристики
Інтерфейс підключення штекер 3.5 мм, Bluetooth
Гарантія, міс 12
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Навушники Edifier W800BT Red являє собою набір вражаючих бездротових навушників. Завдяки легкості конструкції, ви можете насолоджуватися музикою повний день. Вбудовані кнопки для легкого управління гучності, без необхідності тягнутися до підключеного пристрою. Навушники розроблені з використанням прецизійних форм і металізацією поверхні для високої зносостійкості.

Завдяки вбудованому акумулятор, ви будете насолоджуватися музикою до 35 годин, а час підзарядки не перевищує 3-х годин. Підтримка Bluetooth v4.0 і профілів HFP, HSP, A2DP, AVRCP, дозволяє слухати музику і приймати дзвінки. Також можливе підключення стандартного кабелю з 3.5 мм джек. У навушниках Edifier W800BT Red використані 40 мм драйвери з NdFeB магнітами і високою чутливістю, завдяки яким ви будете вражені від глибоких басів і точної структури вокалу.

Компанія Edifier заснована в 1996 році і на даний момент є найбільшим в світі виробником мультимедійних акустичних систем під власним брендом. Акустика Edifier продається більш ніж в 80-ти країнах, на всіх населених континентах. Передові технічні рішення Edifier відзначені численними нагородами міжнародних виставок. Структурно компанія розділена на департамент R & D, розташований в канадському офісі і оперативне керівництво, яке проводиться з головного офісу в Пекіні.

Повністю вертикально інтегрована компанія Edifier дозволяє втілити в життя будь-яку ідею без залучення сторонніх виробників. Від розробки дизайну і технічного завдання, як постановки завдання, до відвантаження готової продукції в будь-яку точку світу і в будь-якій кількості. Для цього у компанії є всі - дизайн студія, R & D департамент, виробництво всіх частин і компонентів (випромінювачів, корпусів з дерева та пластику, фарбування, друкованого монтажу і т. Д.), Лінія вихідного тестування готової продукції, великі склади.

Компанія Edifier одна з небагатьох, хто вже майже 20 років спеціалізується тільки в одній області - в області звуку. Чи не розпорошуючись на інші теми і рішення, компанія поставила перед собою завдання робити споживчу аудіо електроніку високого класу. Аудіо, як стиль життя, в цьому філософія компанії. Завдяки високому професіоналізму, застосування сучасних акустичних технологій, високим стандартам виробництва, безкомпромісному якості проектування і виробництва, ми прагнемо зайняти гідну нішу не тільки в області мультимедійної (PC) акустики, а й в домашньому аудіо і рішеннях для Apple продуктів. Стати визнаної в світі компанією-виробником високоякісних акустичних рішень, бути вагомою фігурою в динамічному ринку споживчої електроніки - ось завдання, які поставило перед собою керівництво компанії Edifier.


Загальні харатктеристики

Інтерфейс підключення штекер 3.5 мм, Bluetooth
Гарантія, міс 12
Діаметр випромінювача 40 мм
Довжина шнура 1.3 м
Кількість jack(ів) 1
Кількість PIN (контактів) 4
Колір Red
Конструкція повнорозмірні
Країна виробництва Китай
Мінімальна відтворювана частота 20 Гц
Максимальна відтворена частота 20 кГц
Опір навушників 32 Ом
Особливості знімний кабель, регулятор гучності, кнопка прийняти/відхилити виклик
Підключення бездротове, дротове
Призначення для плеєра, для телефону
Тип музика і розваги
Тип випромінювача динамічний
Тип кріплення дуга над головою
Тип пристрою гарнітура
Чутливість 100 дБ

Про виробника


Навушники, Edifier, W800BT, Red