USB-накопичувач 16GB SanDisk Glide USB 3.0

Виробник: SANDISK
Модель: SDCZ600-016G-G35
Наявність: В наявності
Артикул: 226467
Гаратія: 60
MPN: U0170791

  • 156 грн


Стислі характеристики
Інтерфейс USB 3.0
Гарантія, міс 60
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

USB флеш накопичувач SANDISK 16GB Glide USB 3.0 (SDCZ600-016G-G35) являє собою зручний пристрій для безпечної передачі, переміщення і резервного копіювання ваших найважливіших файлів. Цей компактний накопичувач з висувним роз´ємом USB ідеально підходить для тих, кому потрібна зручне і портативний сховище для мультимедійних та інших файлів.

USB-флеш-накопичувач відрізняється сучасним компактним дизайном з яскравою червоно-чорним забарвленням корпусу. Він настільки мініатюрний, що легко поміститься в нагрудну кишеню або сумочку. Роз´єм USB засувається в корпус для захисту від пошкоджень, поки накопичувач не використовується. Ємності пам´яті вистачить, щоб взяти з собою всі улюблені мультимедійні файли на USB-флеш-накопичувачі Cruzer Glide. Ви зможете записати і переносити кілька годин відео, всі свої фотоальбоми, колекцію музики і важливі документи.

Щоб перемістити файли на накопичувач, просто підключіть накопичувач до USB-порту комп´ютера і перенесіть файли в потрібну папку. Не потрібні ні додаткові драйвери, ні спеціальне програмне забезпечення, і ви зможете миттєво приступити до переносу або створення резервної копії файлів.


Загальні харатктеристики

Інтерфейс USB 3.0
Гарантія, міс 60
Додатково захист файлів паролем за допомогою программного забезпечення SanDisk SecureAccess
Колір чорний
Країна виробництва Тайвань
Матеріал корпусу пластик
Об'єм пам'яті 16 Gb
Тип З висувним USB, Високошвидкісні, З захистом інформації
Фізичні розміри 60.2 x 20.8 x 11.2 мм

Про виробника


USB-накопичувач, 16GB, SanDisk, Glide, USB, 3.0