Етикетка термо ECO 30x20/ 2тис (4270) термоетикетка, папір,

Виробник: TAMA
Модель: 4270
Наявність: В наявності
Артикул: 234949
MPN: U0168784

  • 40 грн


Стислі характеристики
Гарантія, міс 0
Кількість етикеток в рулоні 2000 шт
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Тама термо ECO 30x20/ 2тис (4270) - це прямокутна термоетикетка, яка підходить для друку на термопринтері або друку з використанням термотрансферного принтера без встановлення ріббона.

У наш час, коли на полицях магазинів та супермаркетів спостерігається широке розмаїття товарів, маркування грає істотну роль для простого споживача, який все частіше замислюється про якість і користь продукції, яку збирається придбати. Тому етикетка повинна бути якісною, гарно читаться і застосований той вигляд, який призначений для маркування конкретної групи товарів. Найбільш поширений і простий для нанесення вигляд – етикетка на самоклеючій основі.

Термоетикетка Еко
В основі даного виду етикеток присутній термочутливий шар, який темніє при дії нагрівальних елементів термоголовки. До достоїнств термоетикетки можна віднести простоту нанесення інформації. Друкується за допомогою термопринтерів або ваг з чекодруком за принципом прямого термодруку. До недоліків слід віднести вузьку область застосування. Термін зберігання нанесеної інформації невеликий 2-4 тижні, при попаданні прямих сонячних променів - інформація вигоряє, при попаданні вологи або олій – зникає. У випадку механічного пошкодження залишаються сліди, здатні негативно вплинути на зчитування штрих-кодів. Сфера застосування – нанесення на швидкопсувні продукти. 


Загальні харатктеристики

Гарантія, міс 0
Кількість етикеток в рулоні 2000 шт
Колір етикетки білий
Країна виробництва Україна
Матеріал папір
Розмір етикетки 30 х 20 мм
Тип термоетикетка

Про виробника


Етикетка, термо, ECO, 30x20/, 2тис, (4270), термоетикетка, , папір,