Етикетка термотрансферна 40x25/ 2тис н/гл

Виробник: TAMA
Модель: 3357
Наявність: В наявності
Артикул: 234955
Гаратія: 12
MPN: U0168790

  • 45 грн


Стислі характеристики
Гарантія, міс 12
Кількість етикеток в рулоні 2000 шт
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Етикетка Тама термотрансферна 40x25/ 2тис н/гл (3357) підходить для друку на термотрансферному принтері або інших маркувальних системах.

У наш час, коли на полицях магазинів і супермаркетів спостерігається широке розмаїття товарів, маркування грає істотну роль для простого споживача, який все частіше замислюється про якість і користь продукції, яку збирається придбати. Тому етикетка повинна бути якісною, гарно читаться і застосований той вигляд, який призначений для маркування конкретної групи товарів. Найбільш поширений і простий для нанесення вигляд – етикетка на самоклеючій основі.

Термотрансферна етикетка відрізняється стійкістю до різних зовнішніх впливів. Вона не боїться перепаду температур, підвищеної вологості повітря, різних механічних і хімічних впливів. Ще одна особливість — висока швидкість термотрансферного друку етикетки, що дозволяє швидко виконувати маркувальні операції. Все це зробило термотрансферну етикетку популярною в багатьох галузях промисловості для маркування товарів тривалого зберігання, а також маркування продукції штрихкодом на різних етапах виробництва. Термотрансферна технологія друку дозволяє наносити зображення різних кольорів, а також, більш складне, 2-х та 3-х кольорове. Колір друку залежить від кольору ріббона (фарбувальної стрічки). 


Загальні харатктеристики

Гарантія, міс 12
Кількість етикеток в рулоні 2000 шт
Колір етикетки білий
Країна виробництва Україна
Матеріал папір напівглянцевій
Розмір етикетки 40 x 25 мм
Тип термоетикетка

Про виробника


Етикетка, термотрансферна, 40x25/, 2тис, н/гл