Принтер A4 Canon PIXMA E204

Знижка: -13%
Виробник: Canon
Модель: 2320C009
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 311711
Гаратія: 12
MPN: U0288484

  • 1 825 грн1 582 грн


Стислі характеристики
Інтерфейси USB
Вага 2.5 кг
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Струменевий принтер Canon PIXMA E204 (2320C009)
Компактний принтер Canon PIXMA E204 зі стильним дизайном і можливостями USB-підключення є практичним і економічним рішенням для зручного друку фотографій 10x15 см без полів і високоякісних документів в домашніх умовах.

Компактний і доступний
Цей компактний принтер зі стильним дизайном, міцної і легкоочіщаемой текстурованою поверхнею і безшумним режимом, який дозволить насолодитися практично безшумної печаткою, ідеально підійде для роботи в домашніх умовах.

Друк високої якості
Друкуйте яскраві фотографії та високоякісні документи завдяки технології Canon FINE і гібридним чорнила. Друк фотографії 10x15 см без полів займає всього 65 секунд.

Просто налаштувати і зручно використовувати
Налаштування принтера стала простіше завдяки можливостям підключення до ПК через USB. Насолоджуйтесь швидкою заміною картриджів завдяки технології FINE.

Економія чорнила і електрики
Друкуйте більше сторінок за менші гроші, використовуючи картриджі збільшеного обсягу. А функція автоматичного вимкнення, яка відключає принтер, якщо він не використовується, дозволить скоротити витрати на електроенергію.

Творчий друк
Легко редагуйте і друкуйте фотографії за допомогою програми My Image Garden, з функцією розпізнавання осіб, яка дозволить вам швидко знаходити необхідні зображення на комп´ютері.

Назва компанії Canon у багатьох на слуху. Зараз корпорація відома виробництвом широкого асортименту офісної техніки: принтери, сканери, копіри, факси. Фотоапаратура, з якої все починалося вже давно не має першорядного значення для Canon. Компанії вдалося завоювати міцні позиції в сфері виготовлення різних технічно складних пристроїв завдяки прагненню до створення якісної продукції, постійному вдосконаленню технологій, пошуку оптимальних рішень.

Canon незмінно уважний до запитів споживачів, тому розробляє прилади, які користуються попитом. Орієнтир на інновації допомагає багато років залишатися популярною маркою. Це зараз Canon знаходиться в числі лідерів по науково-дослідницької діяльності, а починалося все з копіювання чужих інженерних думок.

Компанія Canon була заснована в 1937 році. За минулі роки вона стала компанією світового рівня, яка пропонує клієнтам по всій планеті найсучасніші технології створення і обробки зображень. Причому в цій справі вона поступово зайняла міцні позиції. Компанія охопила найрізноманітніші сфери. Вона випускає продукцію для формування і обробки зображень, виробляє обладнання для ТБ-мовлення і комунікацій, медичних систем і продуктів для промислового сектора.

Загальні харатктеристики

Інтерфейси USB
Вага 2.5 кг
Висота 131 мм
Гарантія, міс 12
Глибина 255 мм
Колір чорний
Країна виробництва Тайвань
Місткість вихідного лотка 60 аркушів
Максимальна роздільна здатність, dpi 4800 х 1200
Максимальна швидкість кольорового друку 4 ст/хв
Максимальна швидкість монохромного друку 7.7 стор/хв
Максимальний формат друку A4
Підтримувані ОС Windows 7, Windows 10, Windows 8.1, Mac OS X v10.10, Mac OS X v10.11, Mac OS X v10.12
Підтримувані розміри паперу (основний лоток) A4, 10 x 15 см, LTR
Середня споживана потужність в режимі очікування 1.2 Вт
Середня споживана потужність при друку 10 Вт
Сумісний оригінальний картридж PG-46, CL-56
Технологія друку струменева
Тип персональний
Тип друку кольоровий
Ширина 426 мм
Щільність паперу фото до 275 г/м²

Про виробника


Принтер, A4, Canon, PIXMA, E204