Антивірус Kaspersky Endpoint Security for Business - Adv. 20-24 шт. 1 year Base (KL4867XANFS)

Виробник: Kaspersky
Модель: KL4867XANFS
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 566258
MPN: U0358497
Ціна від: 07.11.2020

  • 1 848 грн


Стислі характеристики
Важливо максимальне замовлення 24 ліцензії, мінімальне замовлення 20 ліцензій
Гарантія, міс 0
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Антивірус Kaspersky Endpoint Security for Business - Adv

Засоби захисту від шкідливих програм
Kaspersky Endpoint Security для бізнесу ADVANCED включає в себе новітні технології «лабораторії касперського» для захисту від шкідливих програм – сигнатурні, проактивні та хмарні. Їх поєднання дозволяє створити ефективну багаторівневу систему забезпечення безпеки. Kaspersky Kaspersky Security Network забезпечує автоматичне отримання оновлень, що сприяє швидкій реакції на нові загрози.

Вразливості в системах не будуть доступні зловмисникам
Неліквідовані уразливості в операційних системах і програмах можуть служити засобом для проведення атак на корпоративні мережі з метою крадіжки конфіденційних даних або грошей. Інструменти моніторингу вразливостей і управління установкою виправлень допомагають успішно протистояти зловмисникам. Засоби «Лабораторії Касперського» надають можливість централізованого управління уразливостями в програмах і операційних системах і установкою виправлень.

Шифрування захищає цінні дані
Потужні алгоритми шифрування здатні захистити вашу критичну бізнес-інформацію навіть на випадок потрапляння даних або пристроїв в чужі руки. Єдина консоль дозволяє управляти всіма засобами захисту «Лабораторії Касперського», тому для забезпечення безпеки ваших даних потрібно менше зусиль і витрат.

Системне адміністрування на службі продуктивності
Успіх бізнесу багато в чому залежить від впровадження нових технологій, IT-інфраструктури підприємств стають все більш складними, що ускладнює завдання управління всіма системами безпеки. Kaspersky Endpoint Security for Business ADVANCED спрощує виконання цілого ряду завдань системного адміністрування, економлячи ресурси компанії і час адміністраторів.

Безпечне використання особистих і корпоративних мобільних пристроїв
Особисті пристрої, що використовуються для доступу до корпоративних систем, можуть подавати додаткову небезпеку для даних. Завдяки функціям захисту мобільних пристроїв і управління ними в продукті Kaspersky Endpoint Security for Business ADVANCED ваші співробітники можуть використовувати мобільні пристрої для доступу до корпоративних даних без шкоди для безпеки вашого підприємства.


Загальні харатктеристики

Важливо максимальне замовлення 24 ліцензії, мінімальне замовлення 20 ліцензій
Гарантія, міс 0
Кількість користувачів 1
Країна виробництва Росія
Продукт Endpoint Security for Business - Advanced
Термін дії 1 рік
Тип антивіруса початкове придбання
Тип користувача комерційна організація
Тип продукту електронний ключ

Про виробника

Kaspersky


Антивірус, Kaspersky, Endpoint, Security, for, Business, -, Adv., 20-24, шт., 1, year, Base, (KL4867XANFS)