Антивірус Kaspersky Endpoint Security for Business - Select 20-24 шт. 1 year Bas (KL4863XANFS)

Виробник: Kaspersky
Модель: KL4863XANFS
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 566267
MPN: U0358506
Ціна від: 07.11.2020

  • 1 014 грн


Стислі характеристики
Важливо максимальне замовлення 24 ліцензії, мінімальне замовлення 20 ліцензій
Гарантія, міс 0
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Антивірус Kaspersky Endpoint Security for Business - Select

Захист бізнесу, його даних і репутації
Технології «Лабораторії Касперського» забезпечують багаторівневий захист систем і важливих бізнес-даних від сучасних шкідливих програм. Завдяки поєднанню сигнатурних, проактивних і хмарних технологій виявлення загроз, а також функціям захисту від мережевих атак і мережевого екрану, Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT надає більше можливостей для забезпечення безпеки бізнесу.

Безпека спільного доступу до даних
Всього один заражений файл на одному з серверів може бути небезпечний для всіх комп´ютерів в корпоративній мережі, що загрожує серйозним збитком для роботи підприємства. В Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT включені ефективні засоби захисту файлових серверів від шкідливого ПО. Вони захищають сервери під управлінням Microsoft Windows, Linux і Novell NetWare.

Використання особистих пристроїв для роботи
Особисті пристрої, що використовуються для доступу до корпоративних систем, можуть подавати додаткову небезпеку для даних. Завдяки Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT компанії можуть собі дозволити скоротити витрати і підвищити продуктивність праці за рахунок використання особистих пристроїв для роботи, не боячись вірусів, шпигунського програмного забезпечення і багатьох інших загроз.

Управління мобільними пристроями
Продукт Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT спрощує контроль доступу мобільних пристроїв до корпоративної мережі, забезпечуючи надійну безпеку корпоративних даних.

Інструменти контролю і застосування політик безпеки
Технології контролю програм і пристроїв і веб-контролю «Лабораторії Касперського» забезпечують більш високий рівень безпеки даних і систем. З їх допомогою IT-підрозділ може легко контролювати використання співробітниками програм, інтернету і знімних пристроїв.

Негайний захист-за замовчуванням!
Продукт Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT встановлюється з оптимальними параметрами за замовчуванням, тому ваші системи і дані захищені відразу ж після його установки. Подальша настройка і управління захистом здійснюються за допомогою єдиної консолі Kaspersky Security Center, яка спрощує забезпечення контролю і захисту всіх робочих місць.


Загальні харатктеристики

Важливо максимальне замовлення 24 ліцензії, мінімальне замовлення 20 ліцензій
Гарантія, міс 0
Кількість користувачів 1
Країна виробництва Росія
Продукт Endpoint Security for Business - Select
Термін дії 1 рік
Тип антивіруса початкове придбання
Тип користувача комерційна організація
Тип продукту електронний ключ

Про виробника

Kaspersky


Антивірус, Kaspersky, Endpoint, Security, for, Business, -, Select, 20-24, шт., 1, year, Bas, (KL4863XANFS)