Вал магнітний HP LJ P2035 PATRON (SP-MR-PN-HLP2035) HP CE505

Знижка: -45%
Виробник: PATRON
Модель: SP-MR-PN-HLP2035
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 310484
MPN: U0286798

  • 120 грн66 грн


Стислі характеристики
Гарантія, міс 0
Для бренду Hewlett-Packard
Всі характеристики



Найнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Вал магнітний - являє собою металеву трубку і всередині цієї трубки знаходиться нерухомий магнітний сердечник. Магнітний вал притягує тонер, який здобуває негативний заряд під впливом постійного або змінного струму, інакше кажучи, вал переносить тонер на фотобарабан з бункера. Магнітний вал безпосередньо впливає на якість друку і формування зображення. Його пошкодження можуть привести до сильного зниження якості друку. На оболонці вала може накопичуватися бруд і пил.

Якщо присутні подряпини, то вони можуть сприяти деформації. Від цього скорочується термін служби магнітного вала і якість тонера, який використовується для друку. Магнітний вал має сильний вплив на всю роботу картриджа і є головною основою для загальної якості друку. Поверхня валу магнітного покрита проводящою оболонкою чорного кольору. Оболонка може вимагати самостійної заміни, окремо від усього магнітного вала. 

Якщо друк дуже світлий, то вам потрібна заміна тільки самої оболонки. Найчастіше це знос самої поверхні магнітного вала або результат забруднення. Якщо покриття зношене, то подивившись на магнітний вал Ви побачите сріблястий блиск оболонки. Значить покриття зношене і оболонку потрібно обов´язково замінити. Цю несправність дуже просто побачити на великих ділянках малюнка з щільною чорною заливкою. При друку тексту цей дефект можна і не виявити зовсім або він буде не так помітний.

Загальні харатктеристики

Гарантія, міс 0
Для бренду Hewlett-Packard
Країна виробництва Китай
Сумісний картридж HP CE505A, HP CE505X, HP CE505L, HP CE505D, HP CF280XF, HP CE505XD
Сумісний принтер HP LJ P2035, HP LJ P2055

Про виробника


Вал, магнітний, HP, LJ, P2035, PATRON, (SP-MR-PN-HLP2035), HP, CE505