Тонер DEVELOP (KONICA MINOLTA) TN-118 kit (для ineo 215) (A3VW0D0)

Знижка: -1%
Новинка
Виробник: DEVELOP (KONICA MINOLTA)
Модель: A3VW0D0
Наявність: Під замовлення 1-3 дні
Артикул: 199978
MPN: U0137071

  • 2 380 грн2 350 грн


Стислі характеристики
Гарантія, міс 0
Країна виробництва Китай
Всі характеристикиНайнижчі ціни
Розширена гарантія
Власний сервіс центр
Сотні довольних клиентів

Тонер Develop TN-118 kit (для ineo 215) (A3VW0D0) відрізняється не тільки високою якістю, завдяки вдосконаленій технології виробництва, але і зручною упаковкою та особливим дизайном. Ці нововведення спеціально для вітчизняних споживачів розробили фахівці компанії. При цьому фасовка здійснюється таким чином, щоб забезпечити зручне і просте використання.

Завдяки сферичним часткам у тонері, ваші зображення стануть ще більш різкими, а текст чітким. Асортимент тонерів підходить до всіх різновидів картриджів для найпопулярніших моделей принтерів і копірів. Тонер розфасовується у флакони, розраховані на одну чи десять заправок картриджа. На етикетках зазначений повний список сумісності - моделі відповідних картриджів і принтерів.

Тонер призначений для використання в тонерних картриджах для лазерних принтерів, копіювальних апаратів, багатофункціональних пристроїв (БФП). Завдяки тонеру в процесі друку формується зображення: всі электрографічні апарати створюють зображення за допомогою переносу тонера на заряджений фотобарабан (оптичний блок), який і переносить видиме зображення і друкований текст на папір (у переважній більшості випадків) або прозору плівку. 


Загальні харатктеристики

Гарантія, міс 0
Країна виробництва Китай
Ресурс 14 400 ст
Розфасовка 280 г

Про виробника

DEVELOP (KONICA MINOLTA)


Тонер, DEVELOP, (KONICA, MINOLTA), TN-118, kit, (для, ineo, 215), (A3VW0D0)