Zalman

Zalman

Since its establishment in 1999, Zalman Tech has contributed to the development of the PC industry through innovative technology & products in the computer cooling solution industry.

У світі, наповненому галасливими комп'ютерами, «безшумні рішення для охолодження» шукали всюди, що сприяло швидкому зростанню Залмана світовим лідером високої продуктивності та ультра тихих рішень для охолодження ПК. майстерність, інтенсивний глобальний маркетинг та відмінна підтримка клієнтів.


Ми створимо нові та диференційовані продукти.

ZALMAN TECH продовжує запитувати, що потрібно для кращого комп'ютера на завтра. Ми завжди докладаємо максимум зусиль, щоб знайти рішення. Ці зусилля продовжують бути рушійною силою в нашому бізнесі з моменту заснування 20 років тому.

ZALMAN TECH, розпочав роботу з тихими рішеннями для охолодження ПК у комп'ютерній індустрії. Ми зосередилися на охолодженні ПК, що є основою всіх наших продуктів. Ми ще більше розширили сферу нашого бізнесу на джерела живлення, оптимізовані корпуси для охолодження ПК та кулери для ноутбуків. Ми реалізували свою мрію про комп'ютерні рішення завдяки новим технологіям та продуктам. Ми вдосконалюємо новітні технології для того, щоб усі громадяни світу отримали користь від наших продуктів.

Zalman перетворився на фірму охолодження ПК світового класу і продовжує розвиватися в одну з найкращих світових корпорацій у галузі периферійних компонентів ПК.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)