Про нас

Про нас

KompWest – вибираємо найкраще! Ми відкриті для Вас завжди і скрізь!

 Магазин Kompwest працює на ринку технологій з 2002р і за цей час встиг себе зарекомендувати як  надійний партнер. Тисячі задоволених покупців стали нашими постійними клієнтами. За період свого існування компанія співпрацювала з більше, ніж 500 підприємствами та налічує понад 20 000 одиниць товару в  інтернет-магазині. Магазин та сервісний центр знаходиться за адресою м. Хуст, вул.. Слов‘янська, 13/1.

Ми забезпечуємо якісне та швидке обслуговування, надаємо чесну та прозору інформацію щодо  товарів,встановлюємо максимально доступні ціни.

Зворотній зв'язок

Із задоволенням проконсультуємо по будь-якому питанню стосовно товарів та пропозицій інтернет-магазину, а також в соціальних мережах  https://www.facebook.com/KompWestAdmin/.

Магазин працює та приймає дзвінки за номером 096-277-37-17 , 03142-5-18-31 :

Понеділок-Пятниця:    9:00 – 18:00

Субота:    9:00 – 16:00

support@kompwest.com

Безпека і гарантії

Пропонуємо нашим покупцям оригінальну продукцію, на яку надається гарантія. В разі закінчення гарантійного терміну Ви можете звернутися в наш сервісний центр для отримання консультації та якісного ремонту. При замовленні товару  онлайн можете отримати його безпосередньо в магазині, економлячи на послугах доставки, та протестувати техніку, отримати консультацію по користуванню.

                                        Професійний підхід

В офлайн та онлайн спосіб Ви отримаєте професійні поради для здійснення найбільш доцільної покупки. Ми зацікавлені в постійному розвитку, тому працюємо над поліпшенням якості нашого сервісу і знаходимо нові рішення для того, щоб процес замовлення займав мінімум Вашого часу. Каталог сайту регулярно поповнюється  новинками, а також пропонує святкові акції, знижки та вигідні розпродажі.

                Широкий асортимент товарів та послуг

В інтернет магазині Ви знайдете: кабелі та перехідники,  мережеві карти та адаптери,  телевізори, аксесуари до телевізорів, фото- відео камери, домашні кінотеатри, проектори та аксесуари, медіаплеєри, MP3/MP4-плеєри та диктофони, батарейки, магнітоли, чистячі засоби, периферія, оргтехніка, техніка для друку та сканування, витратні матеріали, запчастини до картриджів, запчастини до оргтехніки, монітори та аксесуари, проектори та аксесуари, торгове обладнання, гаджети (Hi-Tech), мережеве обладнання, модеми, охоронні системи, VOIP,  NAS,  KVM обладнання, інструменти та тестери, дрібна побутова техніка, велика побутова техніка, побут.хімія, косметика, гігієна, канцтовари, електротехніка, інструменти, принтер етикеток, принтер пластикових карт, принтер чеків, ріббони, сканер штрих-коду, термінал збору даних, POS-монітор,  POS-термінал.   Зручний пошук миттєво запропонує варіанти відповідно Ваших вимог.

KompWest – працюй і відпочивай з нами!!!